Africa Cup of Nations

Lesotho vs Morocco Analiza ruchu kursów | Africa Cup of Nations | 168 Tips

LesothoLesotho
VS
MoroccoMorocco
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-09-29 15:16:46
Przed meczem - wysoka częstotliwość Do rozpoczęcia

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 0.02 +0.25 7.14
Powyżej/Poniżej 6.25 2.5 0.02
Europa 39.44 | 13.97 | 1.02
Prawdopodobieństwo 2.4% | 6.6% | 91.0%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Rynek się porusza
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Kursy europejskie przesunął się ku goście, podczas gdy inne sygnały główne nie były zgodne. Dowody: 36.57 → 44.59
Porozumienie rynkowe
Niewystarczający
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa
Dowody rynkowe
2
Sygnały rynkowe
Siła ★★★☆☆ Niewystarczający ruch między rynkami dla podsumowania kierunkowego. Monitorowanie na żywo: Przed meczem - wysoka częstotliwość Czas do rozpoczęcia: Do rozpoczęcia Najnowszy stan rynku: 2026-09-29 15:16:46

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu handicapu.
Historia
09-28 02:430.85 受三/三球半 0.85Otwarcie
09-29 15:160.02 +0.25 7.14home_water_down
0.023.587.14158Home WaterAway Water+0.25
Oś czasu
09-28 02:43 Otwarcie
受三/三球半
09-29 15:16
+0.25
09-29 15:16 Najnowszy
+0.25
8
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
0
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzLinia łączna znacznie spadła.
Historia
09-28 02:430.90 4 0.80Otwarcie
09-29 11:470.78 3.5/4 1.02Linia w dół
09-29 15:166.25 2.5 0.02Linia w dół
0.023.136.25158OverUnder2.5
Oś czasu
09-28 02:43 Otwarcie
4(0.90 / 0.80)
09-29 11:47
3.5/4(0.78 / 1.02)
09-29 15:16
2.5(6.25 / 0.02)
09-29 15:16 Najnowszy
2.5(6.25 / 0.02)
8
Liczba rekordów
2
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
2
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzOdnotowano małą zmianę w górę ceny wygranej gospodarzy.
Historia
09-28 02:4336.57 / 12.13 / 1.03Otwarcie
09-28 21:2041.56 / 13.69 / 1.02Kurs gospod. w górę
09-29 03:4533.01 / 12.88 / 1.03Kurs gospod. w dół
09-29 08:2444.59 / 12.79 / 1.03Kurs gospod. w górę
09-29 11:4734.43 / 13.03 / 1.03Kurs gospod. w dół
09-29 15:1639.44 / 13.97 / 1.02Kurs gospod. w górę
1.0222.844.6158HomeDrawAway
Oś czasu
09-28 02:43 Otwarcie
36.57 / 12.13 / 1.03
09-28 21:20
41.56 / 13.69 / 1.02
09-29 03:45
33.01 / 12.88 / 1.03
09-29 08:24
44.59 / 12.79 / 1.03
09-29 11:47
34.43 / 13.03 / 1.03
09-29 15:16
39.44 / 13.97 / 1.02
09-29 15:16 Najnowszy
39.44 / 13.97 / 1.02
8
Liczba rekordów
5
Liczba zmian
5
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzNie zarejestrowano jeszcze istotnego ruchu prawdopodobieństwa wygranej.
Historia
09-28 02:432.5% / 7.6% / 89.8%Otwarcie
09-29 15:162.4% / 6.6% / 91.0%Bez zmian
2.0946.591.0158Home%Draw%Away%
Oś czasu
09-28 02:43 Otwarcie
2.53%
09-29 15:16 Najnowszy
2.35%
8
Liczba rekordów
0
Liczba zmian
-0.18%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±0.72%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
Bez zmian

Zdarzenia

zdarzenie
09-29 11:47
🟢Cena domowa w dół★★★☆☆
Away win odds dropped from 36.57 to 34.43 (-5.8%) - away side attracting more attention.
09-29 11:47
🔴Łącznie w dół★★☆☆☆
O/U line moved from 4 to 3.5/4, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
09-29 08:24
🔴Cena domowa w górę★★★★★
Away win odds rose from 36.57 to 44.59 (+21.9%) - market confidence in away side easing.
09-29 03:45
🟢Cena domowa w dół★★★☆☆
Away win odds dropped from 36.57 to 33.01 (-9.7%) - away side attracting more attention.
09-29 00:30
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 36.57 to 41.43 (+13.3%) - market confidence in away side easing.
09-28 21:20
🔴Cena domowa w górę★★★★☆
Away win odds rose from 36.57 to 41.56 (+13.7%) - market confidence in away side easing.

Przegląd

Wszystkie moduły
09-28 02:43
Zapis otwarciaOtwarcie
09-28 21:20
Europa Kurs gospod. w góręEuropa
09-29 03:45
Europa Kurs gospod. w dółEuropa
09-29 08:24
Europa Kurs gospod. w góręEuropa
09-29 11:47
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
09-29 11:47
Europa Kurs gospod. w dółEuropa
09-29 15:16
Handicap home_water_downHandicap
09-29 15:16
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej
09-29 15:16
Europa Kurs gospod. w góręEuropa

Statystyki ogólne

1
Zmiany handicapu
2
Zmiany Powyżej/Poniżej
5
Zmiany kursów
0
Zmiany prawdopodobieństwa
8
Łączna liczba rekordów
2dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Wysoka częstotliwość
Poziom monitorowania
Przed meczem - wysoka częstotliwość
Aktualny status · Do rozpoczęcia
Zmiana ciepła rynku
09-28
09-29