Bradford City vs Leyton Orient FC Analiza ruchu kursów | EFL League One | 168 Tips

EFL League One 2026-10-10 22:00
Bradford CityBradford City
VS
Leyton Orient FCLeyton Orient FC
Czas zapisu otwarcia Ostatnia aktualizacja 2026-10-10 16:21:30
Zakończony Rozpoczęty

Zrzut

Najnowszy zrzut
Handicap 7.14 -0.25 0.02
Powyżej/Poniżej 6.66 0.5 0.01
Europa 1.57 | 3.96 | 5.32
Prawdopodobieństwo 59.1% | 23.4% | 17.4%

Podsumowanie sygnałów

Stan rynku: Konflikt rynkowy
Konsensus rynkowy
Dominujący rynek
Główne sygnały kierunkowe są podzielone między Kursy europejskie,Prawdopodobieństwo i Handicap. Dowody: 1.67 → 1.57
Porozumienie rynkowe
Sprzeczny
Pokrycie rynkowe
Handicap · Powyżej/Poniżej · Europa · Prawdopodobieństwo
Dowody rynkowe
2
Sygnały rynkowe
Siła ★★★☆☆ Sygnały są podzielone między rynkami. Monitorowanie na żywo: Zakończony Czas do rozpoczęcia: Rozpoczęty Najnowszy stan rynku: 2026-10-10 16:21:30

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

z
KomentarzHandicap spadł o dwa poziomy w obserwowanym okresie.
Historia
10-10 00:100.91 -0.75 0.91Otwarcie
10-10 09:470.98 -1 0.90Linia w górę
10-10 16:217.14 -0.25 0.02Linia w dół
0.023.587.14135Home WaterAway Water-0.25
Oś czasu
10-10 00:10 Otwarcie
-0.75
10-10 09:47
-1
10-10 16:21
-0.25
10-10 16:21 Najnowszy
-0.25
5
Liczba rekordów
2
Liczba zmian
1
Liczba wzrostów
1
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Powyżej/Poniżej

z
KomentarzLinia powyżej/poniżej spadła istotnie od otwarcia.
Historia
10-10 00:100.90 2.5 0.90Otwarcie
10-10 16:216.66 0.5 0.01Linia w dół
0.013.336.66135OverUnder0.5
Oś czasu
10-10 00:10 Otwarcie
2.5(0.90 / 0.90)
10-10 16:21
0.5(6.66 / 0.01)
10-10 16:21 Najnowszy
0.5(6.66 / 0.01)
5
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
0
Liczba wzrostów
1
Liczba spadków
Wielkość
★★★★★

Europa

z
KomentarzOdnotowano małą zmianę w dół ceny wygranej gospodarzy.
Historia
10-10 00:101.67 / 3.70 / 4.67Otwarcie
10-10 09:471.58 / 3.95 / 5.17Kurs gospod. w dół
10-10 16:211.57 / 3.96 / 5.32Bez zmian
1.573.455.32135HomeDrawAway
Oś czasu
10-10 00:10 Otwarcie
1.67 / 3.70 / 4.67
10-10 09:47
1.58 / 3.95 / 5.17
10-10 16:21 Najnowszy
1.57 / 3.96 / 5.32
5
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
1
Zmiana kursu gospodarzy
0
Zmiana kursu gości
Wielkość
★★★★★

Prawdopodobieństwo

z
KomentarzOdnotowano małą zmianę w górę implikowanego prawdopodobieństwa gospodarzy.
Historia
10-10 00:1055.3% / 24.9% / 19.8%Otwarcie
10-10 09:4758.6% / 23.4% / 17.9%Prawdop. gospod. w górę
10-10 16:2159.1% / 23.4% / 17.4%Bez zmian
17.438.359.1135Home%Draw%Away%
Oś czasu
10-10 00:10 Otwarcie
55.28%
10-10 09:47
58.63%
10-10 16:21 Najnowszy
59.12%
5
Liczba rekordów
1
Liczba zmian
+3.84%
Kumulatywne prawdopodobieństwo gospodarzy
±3.30%
Maks. pojedynczy ruch
Wielkość
★★★★★

Zdarzenia

zdarzenie
10-10 09:56
🔴Prawdop. wygranej gości w dół★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.19 points to 17.58% - market probability distribution shifted.
10-10 09:56
🟢Prawdop. wygranej gospod. w górę★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.74 points to 59.02% - market probability distribution shifted.
10-10 09:56
🔴Cena gości w górę★★★★☆
Away win odds rose from 4.67 to 5.27 (+12.8%) - market confidence in away side easing.
10-10 09:56
🟢Cena domowa w dół★★★☆☆
Away win odds dropped from 1.67 to 1.57 (-6.0%) - away side attracting more attention.
10-10 09:56
🟢Handicap w górę★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5/1 to 1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.

Przegląd

Wszystkie moduły
10-10 00:10
Zapis otwarciaOtwarcie
10-10 09:47
Handicap Linia w góręHandicap
10-10 09:47
Europa Kurs gospod. w dółEuropa
10-10 09:47
Zmiana prawdopodobieństwaPrawdop. gospod. w góręPrawdopodobieństwo
10-10 16:21
Handicap Linia w dółHandicap
10-10 16:21
Powyżej/Poniżej Linia w dółPowyżej/Poniżej

Statystyki ogólne

2
Zmiany handicapu
1
Zmiany Powyżej/Poniżej
1
Zmiany kursów
1
Zmiany prawdopodobieństwa
5
Łączna liczba rekordów
1dzień
Dni monitorowania
★★★★★
Aktywność rynkowa
Zakończony
Poziom monitorowania
Zakończony
Aktualny status · Rozpoczęty
Zmiana ciepła rynku
10-10
Udostępnij mecz