Austrian Football Bundesliga

WSG Tirol vs FC Red Bull Salzburg Analyse av oddsbevegelse | Austrian Football Bundesliga | 168 Tips

WSG Tirol
VS
FC Red Bull Salzburg
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-08-16 22:34:15
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.84 +1.5 1.05
Over/Under 0.86 3/3.5 1.00
Europa 7.04 | 5.00 | 1.37
Sannsynlighet 13.2% | 18.7% | 68.1%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Handikap,Europeisk odds indikerer begge bevegelse mot bortelag. Bevis: 6.01 → 7.04
Markedsavtale
Blandet
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
3
Markedssignaler
Styrke ★★★★★ Kjernemarkeds signaler peker i samme retning. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-08-16 22:34:15

Handikap

av
KommentarHandicapet falt ett steg fra forrige observasjon.
Historikk
08-11 13:100.84 +1.25 0.98Åpning
08-16 16:450.98 +1.5 0.91Linje ned
08-16 22:340.84 +1.5 1.05Ingen endring
Tidslinje
08-11 13:10 Åpning
+1.25
08-16 16:45
+1.5
08-16 22:34 Siste
+1.5
12
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarEn liten oppadgående endring i totalmålslinjen ble registrert.
Historikk
08-11 13:100.95 3 0.85Åpning
08-16 16:450.96 3/3.5 0.90Linje opp
08-16 22:340.86 3/3.5 1.00Ingen endring
Tidslinje
08-11 13:10 Åpning
3(0.95 / 0.85)
08-16 16:45
3/3.5(0.96 / 0.90)
08-16 22:34 Siste
3/3.5(0.86 / 1.00)
12
Antall registreringer
1
Antall endringer
1
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarHjemmeseierspris steg vesentlig.
Historikk
08-11 13:106.01 / 4.34 / 1.45Åpning
08-16 16:457.56 / 5.13 / 1.34Hjemmeodds opp
08-16 22:347.04 / 5.00 / 1.37Hjemmeodds ned
Tidslinje
08-11 13:10 Åpning
6.01 / 4.34 / 1.45
08-16 16:45
7.56 / 5.13 / 1.34
08-16 22:34
7.04 / 5.00 / 1.37
08-16 22:34 Siste
7.04 / 5.00 / 1.37
12
Antall registreringer
2
Antall endringer
2
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-11 13:1015.3% / 21.2% / 63.5%Åpning
08-16 22:3413.2% / 18.7% / 68.1%Ingen endring
Tidslinje
08-11 13:10 Åpning
15.31%
08-16 22:34 Siste
13.25%
12
Antall registreringer
0
Antall endringer
-2.06%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±2.15%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
08-16 22:34
🟢Borteseierssannsynl. opp★★☆☆☆
Away win probability increased by 4.61 points (63.48% to 68.09%) - probability distribution shifted.
08-16 22:34
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.06 points (15.31% to 13.25%) - probability distribution shifted.
08-16 22:34
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped 1.45 to 1.37 (-5.5%) - market backing away.
08-16 22:34
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Home win odds rose 6.01 to 7.04 (+17.1%) - market cautious on home.
08-16 22:34
🟢Totalt opp★★☆☆☆
O/U 3 to 3/3.5, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-16 22:34
🔴Handikap ned★☆☆☆☆
Handicap -0.5/1 to -0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-16 22:10
🟢Borteseierssannsynl. opp★★★☆☆
Away win probability increased by 6.41 points (63.48% to 69.89%) - probability distribution shifted.
08-16 22:10
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.18 points (15.31% to 12.13%) - probability distribution shifted.
08-16 22:10
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Home win odds rose 6.01 to 7.66 (+27.4%) - market cautious on home.
08-16 22:10
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped 1.45 to 1.33 (-8.3%) - market backing away.
08-16 20:57
🟢Borteseierssannsynl. opp★★★☆☆
Away win probability increased by 6.55 points (63.48% to 70.03%) - probability distribution shifted.
08-16 20:57
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.29 points (15.31% to 12.02%) - probability distribution shifted.
08-16 20:57
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Home win odds rose 6.01 to 7.75 (+28.9%) - market cautious on home.
08-16 17:55
🟢Borteseierssannsynl. opp★★★☆☆
Away win probability increased by 6.17 points (63.48% to 69.65%) - probability distribution shifted.
08-16 17:55
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.08 points (15.31% to 12.23%) - probability distribution shifted.
08-16 17:55
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Home win odds rose 6.01 to 7.63 (+27.0%) - market cautious on home.
08-16 17:55
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped 1.45 to 1.34 (-7.6%) - market backing away.
08-16 16:45
🟢Borteseierssannsynl. opp★★★☆☆
Away win probability increased by 6.04 points (63.48% to 69.52%) - probability distribution shifted.
08-16 16:45
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.99 points (15.31% to 12.32%) - probability distribution shifted.
08-16 16:45
🔴Hjemmepris opp★★★★★
Home win odds rose 6.01 to 7.56 (+25.8%) - market cautious on home.
08-16 13:25
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Home win odds rose 6.01 to 6.42 (+6.8%) - market cautious on home.
08-16 10:02
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Home win odds rose 6.01 to 6.19 (+3.0%) - market cautious on home.

Oversikt

Alle moduler
08-11 13:10
ÅpningsregistreringÅpning
08-16 16:45
Handikap Linje nedHandikap
08-16 16:45
Over/Under Linje oppOver/Under
08-16 16:45
Europa Hjemmeodds oppEuropa
08-16 22:34
Europa Hjemmeodds nedEuropa

Oversiktsstatistikk

1
Handikap-endringer
1
Over/Under-endringer
2
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
12
Totale registreringer
6dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
08-11
08-13
08-14
08-15
08-16