Stevenage FC vs Wigan Athletic FC Analyse av oddsbevegelse | EFL League One | 168 Tips

EFL League One 2026-10-10 22:00
Stevenage FCStevenage FC
VS
Wigan Athletic FCWigan Athletic FC
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-10-10 16:26:49
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 5.88 -0.25 0.05
Over/Under 5.55 1.5 0.04
Europa 2.00 | 3.24 | 3.72
Sannsynlighet 46.4% | 28.6% | 24.9%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Ingen betydelig kryssmarkedsbevegelse ble observert.
Markedsavtale
Ingen vesentlig bevegelse
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ☆☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-10-10 16:26:49

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Nøkkelbevegelser

Ingen nøkkelbevegelser

Handikap

av
KommentarHovedhandicaplinjen var stabil, med en endring i bortesidevann.
Historikk
10-10 00:140.77 -0.25 1.05Åpning
10-10 16:265.88 -0.25 0.05Hjemmevann opp
0.052.965.88123Home WaterAway Water-0.25
Tidslinje
10-10 00:14 Åpning
-0.25
10-10 16:26
-0.25
10-10 16:26 Siste
-0.25
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarEn større nedadgående endring i totalmålslinjen ble registrert.
Historikk
10-10 00:140.89 2/2.5 0.91Åpning
10-10 16:265.55 1.5 0.04Linje ned
0.042.795.55123OverUnder1.5
Tidslinje
10-10 00:14 Åpning
2/2.5(0.89 / 0.91)
10-10 16:26
1.5(5.55 / 0.04)
10-10 16:26 Siste
1.5(5.55 / 0.04)
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-10 00:142.07 / 3.22 / 3.49Åpning
10-10 16:262.00 / 3.24 / 3.72Borteodds opp
2.002.863.72123HomeDrawAway
Tidslinje
10-10 00:14 Åpning
2.07 / 3.22 / 3.49
10-10 16:26
2.00 / 3.24 / 3.72
10-10 16:26 Siste
2.00 / 3.24 / 3.72
3
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Hjemmeoddsendring
1
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-10 00:1444.7% / 28.8% / 26.5%Åpning
10-10 16:2646.4% / 28.6% / 24.9%Ingen endring
24.935.746.4123Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-10 00:14 Åpning
44.72%
10-10 16:26 Siste
46.41%
3
Antall registreringer
0
Antall endringer
+1.69%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±1.69%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

Ingen hendelser
Ingen bevegelse registrert ennå

Oversikt

Alle moduler
10-10 00:14
ÅpningsregistreringÅpning
10-10 16:26
Handikap Hjemmevann oppHandikap
10-10 16:26
Over/Under Linje nedOver/Under
10-10 16:26
Europa Borteodds oppEuropa

Oversiktsstatistikk

1
Handikap-endringer
1
Over/Under-endringer
1
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
3
Totale registreringer
1dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
10-10