Major League Soccer

Real Salt Lake vs Minnesota United FC Analyse av oddsbevegelse | Major League Soccer | 168 Tips

Real Salt LakeReal Salt Lake
VS
Minnesota United FC
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-08-16 00:17:36
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.85 -0.5 1.04
Over/Under 0.99 3 0.88
Europa 1.78 | 3.81 | 4.14
Sannsynlighet 52.7% | 24.6% | 22.7%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Handikap beveget seg mot bortelag, mens de andre kjernesignalene ikke matchet. Bevis: -0.75 → -0.5
Markedsavtale
Utilstrekkelig
Markedsdekning
Handikap · Europa
Markedsbevis
1
Markedssignaler
Styrke ★☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-08-16 00:17:36

Handikap

av
KommentarEn liten nedadgående handicapendring ble registrert.
Historikk
08-11 12:540.99 -0.75 0.89Åpning
08-16 00:170.85 -0.5 1.04Linje ned
Tidslinje
08-11 12:54 Åpning
-0.75
08-16 00:17
-0.5
08-16 00:17 Siste
-0.5
7
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarIngen betydelig totalbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-11 12:541.00 3 0.87Åpning
08-16 00:170.99 3 0.88Ingen endring
Tidslinje
08-11 12:54 Åpning
3(1.00 / 0.87)
08-16 00:17 Siste
3(0.99 / 0.88)
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
Ingen endring

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-11 12:541.72 / 3.80 / 4.31Åpning
08-16 00:171.78 / 3.81 / 4.14Borteodds ned
Tidslinje
08-11 12:54 Åpning
1.72 / 3.80 / 4.31
08-16 00:17
1.78 / 3.81 / 4.14
08-16 00:17 Siste
1.78 / 3.81 / 4.14
7
Antall registreringer
1
Antall endringer
0
Hjemmeoddsendring
1
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-11 12:5454.0% / 24.4% / 21.6%Åpning
08-16 00:1752.7% / 24.6% / 22.7%Ingen endring
Tidslinje
08-11 12:54 Åpning
54.00%
08-16 00:17 Siste
52.71%
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
-1.29%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±1.92%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
08-16 00:17
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped 4.31 to 4.14 (-3.9%) - market backing away.
08-16 00:17
🔴Hjemmepris opp★★☆☆☆
Home win odds rose 1.72 to 1.78 (+3.5%) - market cautious on home.
08-16 00:17
🔴Handikap ned★☆☆☆☆
Handicap 0.5/1 to 0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-15 15:42
🔴Bortepris opp★★☆☆☆
Away win odds rose 4.31 to 4.44 (+3.0%) - market cautious on away.

Oversikt

Alle moduler
08-11 12:54
ÅpningsregistreringÅpning
08-16 00:17
Handikap Linje nedHandikap
08-16 00:17
Europa Borteodds nedEuropa

Oversiktsstatistikk

1
Handikap-endringer
0
Over/Under-endringer
1
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
7
Totale registreringer
6dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
08-11
08-13
08-14
08-15
08-16