Radomiak Radom vs Motor Lublin Analyse av oddsbevegelse | Ekstraklasa | 168 Tips

Ekstraklasa 2026-10-13 00:00
Radomiak RadomRadomiak Radom
VS
Motor LublinMotor Lublin
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-10-12 14:27:14
Før kamp - høy frekvens Til avspark

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.84 0 1.04
Over/Under 0.84 2.5/3 1.02
Europa 2.38 | 3.35 | 2.75
Sannsynlighet 38.8% | 27.6% | 33.6%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kjernemarkeder viser begrenset bevegelse.
Markedsavtale
Ingen vesentlig bevegelse
Markedsdekning
Over/Under
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ☆☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Før kamp - høy frekvens Tid til avspark: Til avspark Siste markedstilstand: 2026-10-12 14:27:14

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Nøkkelbevegelser

Ingen nøkkelbevegelser

Handikap

av
KommentarIngen betydelig handicapbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-11 04:100.78 0 0.98Åpning
10-12 14:270.84 0 1.04Ingen endring
0.780.931.081611Home WaterAway Water0
Tidslinje
10-11 04:10 Åpning
0
10-12 14:27 Siste
0
11
Antall registreringer
0
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
Ingen endring

Over/Under

av
KommentarTotallinjen beveget seg til et lavere nivå.
Historikk
10-11 04:100.83 3 0.93Åpning
10-12 07:111.06 3 0.80Overvann opp
10-12 14:270.84 2.5/3 1.02Linje ned
0.720.941.161611OverUnder2.5/3
Tidslinje
10-11 04:10 Åpning
3(0.83 / 0.93)
10-12 07:11
3(1.06 / 0.80)
10-12 14:27
2.5/3(0.84 / 1.02)
10-12 14:27 Siste
2.5/3(0.84 / 1.02)
11
Antall registreringer
2
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-11 04:102.33 / 3.41 / 2.74Åpning
10-12 14:272.38 / 3.35 / 2.75Ingen endring
2.332.873.411611HomeDrawAway
Tidslinje
10-11 04:10 Åpning
2.33 / 3.41 / 2.74
10-12 14:27 Siste
2.38 / 3.35 / 2.75
11
Antall registreringer
0
Antall endringer
0
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
Ingen endring

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-11 04:1039.5% / 27.0% / 33.6%Åpning
10-12 14:2738.8% / 27.6% / 33.6%Ingen endring
27.033.239.51611Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-11 04:10 Åpning
39.47%
10-12 14:27 Siste
38.82%
11
Antall registreringer
0
Antall endringer
-0.65%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±0.30%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

Ingen hendelser
Ingen bevegelse registrert ennå

Oversikt

Alle moduler
10-11 04:10
ÅpningsregistreringÅpning
10-12 07:11
Over/Under Overvann oppOver/Under
10-12 14:27
Over/Under Linje nedOver/Under

Oversiktsstatistikk

0
Handikap-endringer
2
Over/Under-endringer
0
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
11
Totale registreringer
2dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Høy frekvens
Overvåkingsnivå
Før kamp - høy frekvens
Nåværende status · Til avspark
Endring i markedsvarme
10-11
10-12