Qingdao West Coast FC vs Dalian Yingbo FC Analyse av oddsbevegelse | Chinese Super League | 168 Tips

Chinese Super League 2026-10-11 18:00
Qingdao West Coast FCQingdao West Coast FC
VS
Dalian Yingbo FCDalian Yingbo FC
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-10-11 10:03:44
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.87 0 0.99
Over/Under 0.87 2/2.5 0.97
Europa 2.45 | 3.33 | 2.67
Sannsynlighet 37.7% | 27.7% | 34.6%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Observerte endringer forblir begrenset.
Markedsavtale
Ingen vesentlig bevegelse
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ☆☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-10-11 10:03:44

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikap

av
KommentarIngen betydelig handicapbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-06 04:540.90 0 0.80Åpning
10-11 07:410.89 -0.25 0.97Linje opp
10-11 10:030.87 0 0.99Linje ned
0.780.911.0411018Home WaterAway Water0
Tidslinje
10-06 04:54 Åpning
0
10-11 07:41
-0.25
10-11 10:03
0
10-11 10:03 Siste
0
18
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarEn liten nedadgående endring i totalmålslinjen ble registrert.
Historikk
10-06 04:540.76 2.5 0.94Åpning
10-11 05:401.02 2.5/3 0.82Linje opp
10-11 10:030.87 2/2.5 0.97Linje ned
0.760.891.0211018OverUnder2/2.5
Tidslinje
10-06 04:54 Åpning
2.5(0.76 / 0.94)
10-11 05:40
2.5/3(1.02 / 0.82)
10-11 10:03
2/2.5(0.87 / 0.97)
10-11 10:03 Siste
2/2.5(0.87 / 0.97)
18
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-06 04:542.56 / 3.27 / 2.54Åpning
10-11 07:412.38 / 3.37 / 2.74Hjemmeodds ned
10-11 10:032.45 / 3.33 / 2.67Ingen endring
2.382.883.3711018HomeDrawAway
Tidslinje
10-06 04:54 Åpning
2.56 / 3.27 / 2.54
10-11 07:41
2.38 / 3.37 / 2.74
10-11 10:03 Siste
2.45 / 3.33 / 2.67
18
Antall registreringer
1
Antall endringer
1
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-06 04:5435.8% / 28.1% / 36.1%Åpning
10-11 10:0337.7% / 27.7% / 34.6%Ingen endring
27.433.138.811018Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-06 04:54 Åpning
35.83%
10-11 10:03 Siste
37.69%
18
Antall registreringer
0
Antall endringer
+1.86%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±2.43%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
10-11 07:41
🔴Borteseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.38 points to 33.73% - market probability distribution shifted.
10-11 07:41
🟢Hjemmeseierssannsynl. opp★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.01 points to 38.84% - market probability distribution shifted.
10-11 07:41
🔴Bortepris opp★★★☆☆
Away win odds rose from 2.54 to 2.74 (+7.9%) - market confidence in away side easing.
10-11 07:41
🟢Hjemmepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.56 to 2.38 (-7.0%) - away side attracting more attention.
10-11 07:41
🟢Handikap opp★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-11 07:41
🟢Totalt opp★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2.5/3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.

Oversikt

Alle moduler
10-06 04:54
ÅpningsregistreringÅpning
10-11 05:40
Over/Under Linje oppOver/Under
10-11 07:41
Handikap Linje oppHandikap
10-11 07:41
Europa Hjemmeodds nedEuropa
10-11 10:03
Handikap Linje nedHandikap
10-11 10:03
Over/Under Linje nedOver/Under

Oversiktsstatistikk

2
Handikap-endringer
2
Over/Under-endringer
1
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
18
Totale registreringer
6dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
10-11