Club Atlético Banfield vs Argentinos Juniors Analyse av oddsbevegelse | Argentine Primera División | 168 Tips

Argentine Primera División 2026-10-18 02:00
Club Atlético BanfieldClub Atlético Banfield
VS
Argentinos JuniorsArgentinos Juniors
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-10-17 17:50:26
Før kamp - høy frekvens Til avspark

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.99 +0.25 0.90
Over/Under 0.94 2/2.5 0.93
Europa 3.68 | 3.29 | 2.00
Sannsynlighet 25.3% | 28.3% | 46.5%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Handikap beveget seg mot hjemmelag, mens de andre kjernesignalene ikke matchet. Bevis: +0.5 → +0.25
Markedsavtale
Utilstrekkelig
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
1
Markedssignaler
Styrke ★☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Før kamp - høy frekvens Tid til avspark: Til avspark Siste markedstilstand: 2026-10-17 17:50:26

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikap

av
KommentarEn liten oppadgående handicapendring ble registrert.
Historikk
10-14 09:540.82 +0.5 1.06Åpning
10-15 13:531.02 +0.25 0.86Linje opp
10-16 22:010.95 +0.5 0.93Linje ned
10-17 17:500.99 +0.25 0.90Linje opp
0.800.951.091916Home WaterAway Water+0.25
Tidslinje
10-14 09:54 Åpning
+0.5
10-15 13:53
+0.25
10-16 22:01
+0.5
10-17 17:50
+0.25
10-17 17:50 Siste
+0.25
16
Antall registreringer
3
Antall endringer
2
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarIngen betydelig totalbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-14 09:540.95 2/2.5 0.92Åpning
10-17 04:291.05 2.5 0.82Linje opp
10-17 15:320.88 2/2.5 0.99Linje ned
10-17 17:500.94 2/2.5 0.93Ingen endring
0.820.941.051916OverUnder2/2.5
Tidslinje
10-14 09:54 Åpning
2/2.5(0.95 / 0.92)
10-17 04:29
2.5(1.05 / 0.82)
10-17 15:32
2/2.5(0.88 / 0.99)
10-17 17:50 Siste
2/2.5(0.94 / 0.93)
16
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-14 09:543.67 / 3.22 / 2.01Åpning
10-16 22:013.86 / 3.25 / 1.96Hjemmeodds opp
10-17 08:303.70 / 3.34 / 1.98Hjemmeodds ned
10-17 17:503.68 / 3.29 / 2.00Ingen endring
1.932.943.961916HomeDrawAway
Tidslinje
10-14 09:54 Åpning
3.67 / 3.22 / 2.01
10-16 22:01
3.86 / 3.25 / 1.96
10-17 08:30
3.70 / 3.34 / 1.98
10-17 17:50 Siste
3.68 / 3.29 / 2.00
16
Antall registreringer
2
Antall endringer
2
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
10-14 09:5425.2% / 28.7% / 46.0%Åpning
10-17 17:5025.3% / 28.3% / 46.5%Ingen endring
23.535.848.21916Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-14 09:54 Åpning
25.22%
10-17 17:50 Siste
25.26%
16
Antall registreringer
0
Antall endringer
+0.04%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±1.64%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
10-17 12:50
🟢Totalt opp★★☆☆☆
O/U line moved from 2/2.5 to 2.5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-17 04:29
🟢Borteseierssannsynl. opp★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.17 points to 48.21% - market probability distribution shifted.
10-17 04:29
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Away win odds rose from 3.67 to 3.93 (+7.1%) - market confidence in away side easing.
10-17 04:29
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.01 to 1.93 (-4.0%) - away side attracting more attention.
10-16 23:59
🟢Borteseierssannsynl. opp★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.13 points to 48.17% - market probability distribution shifted.
10-16 23:59
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Away win odds rose from 3.67 to 3.96 (+7.9%) - market confidence in away side easing.
10-16 22:01
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Away win odds rose from 3.67 to 3.86 (+5.2%) - market confidence in away side easing.
10-16 18:16
🟢Handikap opp★☆☆☆☆
Handicap moved from -0.5 to 0/0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-15 19:08
🟢Hjemmepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.67 to 3.56 (-3.0%) - away side attracting more attention.
10-15 13:53
🟢Hjemmepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 3.67 to 3.54 (-3.5%) - away side attracting more attention.

Oversikt

Alle moduler
10-14 09:54
ÅpningsregistreringÅpning
10-15 13:53
Handikap Linje oppHandikap
10-16 22:01
Handikap Linje nedHandikap
10-16 22:01
Europa Hjemmeodds oppEuropa
10-17 04:29
Over/Under Linje oppOver/Under
10-17 08:30
Europa Hjemmeodds nedEuropa
10-17 15:32
Over/Under Linje nedOver/Under
10-17 17:50
Handikap Linje oppHandikap