Úrvalsdeild

Keflavík ÍF vs KA Akureyri Analyse av oddsbevegelse | Úrvalsdeild | 168 Tips

Keflavík ÍF
VS
KA Akureyri
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-08-05 22:48:20
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.87 -0.5 1.01
Over/Under 0.98 3.5 0.88
Europa 1.92 | 3.89 | 3.20
Sannsynlighet 47.8% | 23.6% | 28.7%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kjernemarkeder viser begrenset bevegelse.
Markedsavtale
Ingen vesentlig bevegelse
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
1
Markedssignaler
Styrke ☆☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-08-05 22:48:20

Handikap

av
KommentarIngen betydelig handicapbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 20:450.98 -0.5 0.84Åpning
08-05 13:010.85 -0.25 1.03Linje ned
08-05 21:400.98 -0.5 0.90Linje opp
08-05 22:480.87 -0.5 1.01Ingen endring
Tidslinje
08-04 20:45 Åpning
-0.5
08-05 13:01
-0.25
08-05 21:40
-0.5
08-05 22:48 Siste
-0.5
7
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarTotallinjen beveget seg til et lavere nivå.
Historikk
08-04 20:450.93 3.5/4 0.87Åpning
08-05 16:180.81 3.5 1.05Linje ned
08-05 19:280.97 3/3.5 0.89Linje ned
08-05 22:480.98 3.5 0.88Linje opp
Tidslinje
08-04 20:45 Åpning
3.5/4(0.93 / 0.87)
08-05 16:18
3.5(0.81 / 1.05)
08-05 19:28
3/3.5(0.97 / 0.89)
08-05 22:48
3.5(0.98 / 0.88)
08-05 22:48 Siste
3.5(0.98 / 0.88)
7
Antall registreringer
3
Antall endringer
1
Antall stigninger
2
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 20:451.97 / 3.92 / 2.97Åpning
08-05 21:401.99 / 3.80 / 3.05Hjemmeodds ned
08-05 22:481.92 / 3.89 / 3.20Ingen endring
Tidslinje
08-04 20:45 Åpning
1.97 / 3.92 / 2.97
08-05 21:40
1.99 / 3.80 / 3.05
08-05 22:48 Siste
1.92 / 3.89 / 3.20
7
Antall registreringer
1
Antall endringer
1
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 20:4546.2% / 23.2% / 30.6%Åpning
08-05 22:4847.8% / 23.6% / 28.7%Ingen endring
Tidslinje
08-04 20:45 Åpning
46.17%
08-05 22:48 Siste
47.77%
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
+1.60%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±2.31%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
08-05 22:48
🔴Bortepris opp★★★☆☆
Away win odds rose 2.97 to 3.2 (+7.7%) - market cautious on away.
08-05 22:48
🔴Totalt ned★★☆☆☆
O/U 3.5/4 to 3.5, -0.25 goals - goal expectation falling.
08-05 21:40
🔴Totalt ned★★★☆☆
O/U 3.5/4 to 3/3.5, -0.5 goals - goal expectation falling.
08-05 20:30
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.53 points (46.17% to 43.64%) - probability distribution shifted.
08-05 20:30
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Home win odds rose 1.97 to 2.1 (+6.6%) - market cautious on home.
08-05 20:30
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped 2.97 to 2.87 (-3.4%) - market backing away.
08-05 20:30
🔴Handikap ned★☆☆☆☆
Handicap 0.5 to 0/0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-05 19:28
🔴Hjemmeseierssannsynl. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.33 points (46.17% to 43.84%) - probability distribution shifted.
08-05 19:28
🔴Hjemmepris opp★★★☆☆
Home win odds rose 1.97 to 2.09 (+6.1%) - market cautious on home.
08-05 16:18
🔴Totalt ned★★☆☆☆
O/U 3.5/4 to 3.5, -0.25 goals - goal expectation falling.

Oversikt

Alle moduler
08-04 20:45
ÅpningsregistreringÅpning
08-05 13:01
Handikap Linje nedHandikap
08-05 16:18
Over/Under Linje nedOver/Under
08-05 19:28
Over/Under Linje nedOver/Under
08-05 21:40
Handikap Linje oppHandikap
08-05 21:40
Europa Hjemmeodds nedEuropa
08-05 22:48
Over/Under Linje oppOver/Under

Oversiktsstatistikk

2
Handikap-endringer
3
Over/Under-endringer
1
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
7
Totale registreringer
2dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
08-04
08-05