Asian Games Women

Japan Women vs Korea Republic Women Analyse av oddsbevegelse | Asian Games Women | 168 Tips

Japan WomenJapan Women
VS
Korea Republic WomenKorea Republic Women
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-09-29 11:52:32
Overvåking før kamp Til avspark

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.83 -0.25 1.01
Over/Under 0.78 2.5/3 1.04
Europa 1.20 | 5.85 | 10.12
Sannsynlighet 75.5% | 15.5% | 9.0%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Bare Handikap indikerer bevegelse mot bortelag; de andre kjernesignalene viser ingen matchende retning.
Markedsavtale
Utilstrekkelig
Markedsdekning
Handikap · Over/Under · Europa
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ★★★★★ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Overvåking før kamp Tid til avspark: Til avspark Siste markedstilstand: 2026-09-29 11:52:32

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handikap

av
KommentarHandicapet falt tre eller flere nivåer fra åpningsposisjonen.
Historikk
09-28 07:110.66 -1.5 1.19Åpning
09-28 18:460.91 -1.75 0.91Linje opp
09-29 04:530.79 -1.75 1.03home_water_down
09-29 08:290.99 -2 0.83Linje opp
09-29 11:521.14 -0.5 0.71Linje ned
09-29 11:520.83 -0.25 1.01Linje ned
0.660.931.19158Home WaterAway Water-0.25
Tidslinje
09-28 07:11 Åpning
-1.5
09-28 18:46
-1.75
09-29 04:53
-1.75
09-29 08:29
-2
09-29 11:52
-0.5
09-29 11:52
-0.25
09-29 11:52 Siste
-0.25
8
Antall registreringer
5
Antall endringer
2
Antall stigninger
2
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Over/Under

av
KommentarIngen betydelig totalbevegelse registrert ennå.
Historikk
09-28 07:110.85 2.5/3 0.95Åpning
09-29 04:530.98 3/3.5 0.82Linje opp
09-29 11:520.85 2.5/3 0.97Linje ned
0.780.911.04158OverUnder2.5/3
Tidslinje
09-28 07:11 Åpning
2.5/3(0.85 / 0.95)
09-29 04:53
3/3.5(0.98 / 0.82)
09-29 11:52
2.5/3(0.85 / 0.97)
09-29 11:52 Siste
2.5/3(0.78 / 1.04)
8
Antall registreringer
2
Antall endringer
1
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
09-28 07:111.21 / 5.16 / 10.53Åpning
09-28 22:131.23 / 5.26 / 9.57Borteodds ned
09-29 04:531.20 / 5.77 / 10.09Borteodds opp
09-29 08:291.18 / 5.99 / 10.66Borteodds opp
09-29 11:521.20 / 5.85 / 10.12Borteodds ned
1.185.9910.8158HomeDrawAway
Tidslinje
09-28 07:11 Åpning
1.21 / 5.16 / 10.53
09-28 22:13
1.23 / 5.26 / 9.57
09-29 04:53
1.20 / 5.77 / 10.09
09-29 08:29
1.18 / 5.99 / 10.66
09-29 11:52
1.20 / 5.85 / 10.12
09-29 11:52 Siste
1.20 / 5.85 / 10.12
8
Antall registreringer
4
Antall endringer
0
Hjemmeoddsendring
4
Borteoddsendring
Størrelse
★★★★★

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
09-28 07:1174.1% / 17.4% / 8.5%Åpning
09-29 11:5275.5% / 15.5% / 9.0%Ingen endring
8.3342.476.5158Home%Draw%Away%
Tidslinje
09-28 07:11 Åpning
74.11%
09-29 11:52 Siste
75.55%
8
Antall registreringer
0
Antall endringer
+1.44%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±1.75%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

hendelse
09-29 08:29
🟢Hjemmeseierssannsynl. opp★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.36 points to 76.47% - market probability distribution shifted.
09-29 08:29
🟢Handikap opp★★☆☆☆
Handicap moved from 1.5 to 2, up 2 steps (0.5 goals) from opening - market backing home side strongly.
09-29 08:29
🟢Totalt opp★★★☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 3/3.5, up 0.5 goals from opening - goal expectation rising notably.
09-29 04:53
🟢Bortepris ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 10.53 to 10.09 (-4.2%) - away side attracting more attention.
09-29 04:53
🟢Handikap opp★☆☆☆☆
Handicap moved from 1.5 to 1.5/2, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
09-29 01:21
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 10.53 to 9.59 (-8.9%) - away side attracting more attention.
09-28 22:13
🟢Bortepris ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 10.53 to 9.57 (-9.1%) - away side attracting more attention.

Oversikt

Alle moduler
09-28 07:11
ÅpningsregistreringÅpning
09-28 18:46
Handikap Linje oppHandikap
09-28 22:13
Europa Borteodds nedEuropa
09-29 04:53
Handikap home_water_downHandikap
09-29 04:53
Over/Under Linje oppOver/Under
09-29 04:53
Europa Borteodds oppEuropa
09-29 08:29
Handikap Linje oppHandikap
09-29 08:29
Europa Borteodds oppEuropa
09-29 11:52
Handikap Linje nedHandikap
09-29 11:52
Over/Under Linje nedOver/Under
09-29 11:52
Europa Borteodds nedEuropa
09-29 11:52
Handikap Linje nedHandikap

Oversiktsstatistikk

5
Handikap-endringer
2
Over/Under-endringer
4
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
8
Totale registreringer
2dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Før kamp
Overvåkingsnivå
Overvåking før kamp
Nåværende status · Til avspark
Endring i markedsvarme
09-28
09-29