UEFA Conference League

FC Sheriff Tiraspol vs FC St. Gallen Analyse av oddsbevegelse | UEFA Conference League | 168 Tips

FC Sheriff Tiraspol
VS
FC St. Gallen
Tid for åpningsregistrering Siste oppdatering 2026-08-07 01:01:56
Avsluttet Startet

Øyeblikksbilde

Siste øyeblikksbilde
Handikap 0.96 +0.5 0.86
Over/Under 0.85 2.5 0.95
Europa 3.72 | 3.58 | 1.88
Sannsynlighet 24.9% | 25.9% | 49.2%

Signaloppsummering

Markedstilstand: Markedet beveger seg
Markedskonsensus
Dominerende marked
Ingen betydelig kryssmarkedsbevegelse ble observert.
Markedsavtale
Ingen vesentlig bevegelse
Markedsdekning
Over/Under
Markedsbevis
0
Markedssignaler
Ingen terskelsignal
Styrke ☆☆☆☆☆ Det er ikke nok kryssmarkedsbevegelse for et retningssammendrag. Direkteovervåking: Avsluttet Tid til avspark: Startet Siste markedstilstand: 2026-08-07 01:01:56

Nøkkelbevegelser

Ingen nøkkelbevegelser

Handikap

av
KommentarIngen betydelig handicapbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 21:020.88 +0.5 0.82Åpning
08-07 01:010.96 +0.5 0.86Ingen endring
Tidslinje
08-04 21:02 Åpning
+0.5
08-07 01:01 Siste
+0.5
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
0
Antall stigninger
0
Antall fall
Størrelse
Ingen endring

Over/Under

av
KommentarEn liten nedadgående endring i totalmålslinjen ble registrert.
Historikk
08-04 21:020.77 2.5/3 0.93Åpning
08-07 00:330.95 2.5/3 0.85Undervann ned
08-07 01:010.85 2.5 0.95Linje ned
Tidslinje
08-04 21:02 Åpning
2.5/3(0.77 / 0.93)
08-07 00:33
2.5/3(0.95 / 0.85)
08-07 01:01
2.5(0.85 / 0.95)
08-07 01:01 Siste
2.5(0.85 / 0.95)
7
Antall registreringer
2
Antall endringer
0
Antall stigninger
1
Antall fall
Størrelse
★★★★★

Europa

av
KommentarIngen betydelig 1X2-prisbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 21:023.59 / 3.57 / 1.89Åpning
08-07 01:013.72 / 3.58 / 1.88Ingen endring
Tidslinje
08-04 21:02 Åpning
3.59 / 3.57 / 1.89
08-07 01:01 Siste
3.72 / 3.58 / 1.88
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
0
Hjemmeoddsendring
0
Borteoddsendring
Størrelse
Ingen endring

Sannsynlighet

av
KommentarIngen betydelig seiersannsynlighetsbevegelse registrert ennå.
Historikk
08-04 21:0225.6% / 25.8% / 48.6%Åpning
08-07 01:0124.9% / 25.9% / 49.2%Ingen endring
Tidslinje
08-04 21:02 Åpning
25.61%
08-07 01:01 Siste
24.89%
7
Antall registreringer
0
Antall endringer
-0.72%
Kumulativ hjemmesannsynlighet
±0.65%
Maks. enkeltbevegelse
Størrelse
Ingen endring

Hendelser

Ingen hendelser
Ingen bevegelse registrert ennå

Oversikt

Alle moduler
08-04 21:02
ÅpningsregistreringÅpning
08-07 00:33
Over/Under Undervann nedOver/Under
08-07 01:01
Over/Under Linje nedOver/Under

Oversiktsstatistikk

0
Handikap-endringer
2
Over/Under-endringer
0
Oddsendringer
0
Sannsynlighetsendringer
7
Totale registreringer
4dag
Overvåkingsdager
★★★★★
Markedsaktivitet
Avsluttet
Overvåkingsnivå
Avsluttet
Nåværende status · Startet
Endring i markedsvarme
08-04
08-05
08-06
08-07