International Friendly

Uzbekistan vs Syria Analyse van quotebeweging | International Friendly | 168 Tips

UzbekistanUzbekistan
VS
SyriaSyria
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-01 16:26:09
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 5.00 -0.25 0.02
Over/Under 4.76 4.5 0.01
Europa 1.53 | 3.82 | 6.14
Kans 60.6% | 24.3% | 15.1%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
De kernmarkten zijn uitgelijnd naar de uitzijde. Bewijs: 1.34 → 1.53
Marktovereenstemming
Uitgelijnd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa · Kans
Marktbewijs
4
Marktsignalen
Sterkte ★★★★☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-01 16:26:09

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicap daalde materieel onder de openingspositie.
Geschiedenis
09-30 18:090.77 -1.25 0.93Opening
10-01 01:350.95 -1.5 0.75Lijn stijgt
10-01 04:561.14 -1.5 0.80Thuiswater stijgt
10-01 11:151.04 -1.25 0.78Lijn daalt
10-01 14:300.80 -0.5 1.02Lijn daalt
10-01 16:265.00 -0.25 0.02Lijn daalt
0.022.515.00159Home WaterAway Water-0.25
Tijdlijn
09-30 18:09 Opening
-1.25
10-01 01:35
-1.5
10-01 04:56
-1.5
10-01 11:15
-1.25
10-01 14:30
-0.5
10-01 16:26
-0.25
10-01 16:26 Nieuwste
-0.25
9
Aantal records
5
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
3
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingEen grotere opwaartse wijziging in de totaaldoellijn werd geregistreerd.
Geschiedenis
09-30 18:090.95 2.5 0.75Opening
10-01 04:561.05 2.5 0.87Overwater stijgt
10-01 14:300.87 2.5/3 0.93Lijn stijgt
10-01 16:264.76 4.5 0.01Lijn stijgt
0.012.384.76159OverUnder4.5
Tijdlijn
09-30 18:09 Opening
2.5(0.95 / 0.75)
10-01 04:56
2.5(1.05 / 0.87)
10-01 14:30
2.5/3(0.87 / 0.93)
10-01 16:26
4.5(4.76 / 0.01)
10-01 16:26 Nieuwste
4.5(4.76 / 0.01)
9
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuis-1X2-prijs steeg met een matig bedrag.
Geschiedenis
09-30 18:091.34 / 4.58 / 8.75Opening
10-01 14:301.53 / 3.82 / 6.14Thuisquote stijgt
10-01 16:261.53 / 3.82 / 6.14Geen wijziging
1.335.058.78159HomeDrawAway
Tijdlijn
09-30 18:09 Opening
1.34 / 4.58 / 8.75
10-01 14:30
1.53 / 3.82 / 6.14
10-01 16:26 Nieuwste
1.53 / 3.82 / 6.14
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans daalde merkbaar.
Geschiedenis
09-30 18:0969.2% / 20.2% / 10.6%Opening
10-01 14:3060.6% / 24.3% / 15.1%Thuiskans daalt
10-01 16:2660.6% / 24.3% / 15.1%Geen wijziging
10.540.069.5159Home%Draw%Away%
Tijdlijn
09-30 18:09 Opening
69.17%
10-01 14:30
60.62%
10-01 16:26 Nieuwste
60.62%
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
-8.55%
Cumulatieve thuiskans
±7.25%
Max. enkele beweging
Omvang
★★★★★

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-01 14:30
🟢Uitwinkans omhoog★★☆☆☆
Away win probability increased by 4.51 points to 15.1% - market probability distribution shifted.
10-01 14:30
🔴Thuiswinkans omlaag★★★☆☆
Home win probability decreased by 8.55 points to 60.62% - market probability distribution shifted.
10-01 14:30
🟢Uitprijs omlaag★★★★★
Away win odds dropped from 8.75 to 6.14 (-29.8%) - away side attracting more attention.
10-01 14:30
🔴Thuisprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose from 1.34 to 1.53 (+14.2%) - market confidence in away side easing.
10-01 14:30
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2.5/3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-01 14:30
⚠️Handicap volatiel★★★★☆
Handicap oscillated 4 steps today (low 2 to high 6) - market divergence notable
10-01 14:30
🔴Handicap omlaag★★★☆☆
Handicap moved from 1/1.5 to 0.5, down 3 steps (0.75 goals) from opening - market momentum fading.
10-01 11:15
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 8.75 to 8.21 (-6.2%) - away side attracting more attention.
10-01 08:12
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 8.75 to 8.37 (-4.3%) - away side attracting more attention.
10-01 08:12
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from 1/1.5 to 1.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.

Overzicht

Alle modules
09-30 18:09
OpeningsrecordOpening
10-01 01:35
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-01 04:56
Handicap Thuiswater stijgtHandicap
10-01 04:56
Over/Under Overwater stijgtOver/Under
10-01 11:15
Handicap Lijn daaltHandicap
10-01 14:30
Handicap Lijn daaltHandicap
10-01 14:30
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-01 14:30
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-01 14:30
KansveranderingThuiskans daaltKans
10-01 16:26
Handicap Lijn daaltHandicap
10-01 16:26
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

5
Handicapwijzigingen
3
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
1
Kanswijzigingen
9
Totaal records
2dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
09-30
10-01