Chinese Super League

Tianjin Jinmen Tiger FC vs Beijing Guoan FC Analyse van quotebeweging | Chinese Super League | 168 Tips

Tianjin Jinmen Tiger FCTianjin Jinmen Tiger FC
VS
Beijing Guoan FCBeijing Guoan FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-08-15 19:01:35
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.98 0 0.88
Over/Under 0.77 2.5/3 1.07
Europa 2.73 | 3.45 | 2.38
Kans 34.0% | 26.9% | 39.0%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
De kernmarkten zijn uitgelijnd naar de thuiszijde. Bewijs: 3.18 → 2.73
Marktovereenstemming
Uitgelijnd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
3
Marktsignalen
Sterkte ★★★★☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-08-15 19:01:35

Handicap

van
OpmerkingDe handicaplijn bewoog één niveau omhoog.
Geschiedenis
08-11 12:340.80 +0.25 0.90Opening
08-13 15:590.92 +0.25 0.74Uitwater daalt
08-14 22:230.81 +0.25 0.89Uitwater stijgt
08-15 13:561.06 0 0.80Lijn stijgt
08-15 19:010.98 0 0.88Geen wijziging
Tijdlijn
08-11 12:34 Opening
+0.25
08-13 15:59
+0.25
08-14 22:23
+0.25
08-15 13:56
0
08-15 19:01 Nieuwste
0
10
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-11 12:340.78 2.5/3 0.92Opening
08-12 01:190.95 2.5/3 0.75Overwater stijgt
08-13 15:590.82 2.5 1.01Lijn daalt
08-14 22:230.95 2.5/3 0.75Lijn stijgt
08-15 11:560.81 2.5 0.99Lijn daalt
08-15 13:560.88 2.5/3 0.96Lijn stijgt
08-15 19:010.77 2.5/3 1.07Geen wijziging
Tijdlijn
08-11 12:34 Opening
2.5/3(0.78 / 0.92)
08-12 01:19
2.5/3(0.95 / 0.75)
08-13 15:59
2.5(0.82 / 1.01)
08-14 22:23
2.5/3(0.95 / 0.75)
08-15 11:56
2.5(0.81 / 0.99)
08-15 13:56
2.5/3(0.88 / 0.96)
08-15 19:01 Nieuwste
2.5/3(0.77 / 1.07)
10
Aantal records
5
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen merkbare neerwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
08-11 12:343.18 / 3.50 / 2.06Opening
08-15 13:562.91 / 3.42 / 2.26Thuisquote daalt
08-15 19:012.73 / 3.45 / 2.38Geen wijziging
Tijdlijn
08-11 12:34 Opening
3.18 / 3.50 / 2.06
08-15 13:56
2.91 / 3.42 / 2.26
08-15 19:01 Nieuwste
2.73 / 3.45 / 2.38
10
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans steeg met een klein bedrag.
Geschiedenis
08-11 12:3429.0% / 26.3% / 44.7%Opening
08-15 19:0134.0% / 26.9% / 39.0%Geen wijziging
Tijdlijn
08-11 12:34 Opening
28.97%
08-15 19:01 Nieuwste
34.03%
10
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+5.06%
Cumulatieve thuiskans
±2.31%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
08-15 19:01
🔴Uitwinkans omlaag★★★☆☆
Away win probability decreased by 5.68 points (44.72% to 39.04%) - probability distribution shifted.
08-15 19:01
🟢Thuiswinkans omhoog★★★☆☆
Home win probability increased by 5.06 points (28.97% to 34.03%) - probability distribution shifted.
08-15 19:01
🔴Uitprijs omhoog★★★★★
Away win odds rose 2.06 to 2.38 (+15.5%) - market cautious on away.
08-15 19:01
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Home win odds dropped 3.18 to 2.73 (-14.2%) - market backing home.
08-15 19:01
🟢Handicap omhoog★★★☆☆
Handicap -0/0.5 to 0, +3 steps (0.75 goals) - home backing rising.
08-15 17:56
🔴Uitwinkans omlaag★★☆☆☆
Away win probability decreased by 4.89 points (44.72% to 39.83%) - probability distribution shifted.
08-15 17:56
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 4.3 points (28.97% to 33.27%) - probability distribution shifted.
08-15 17:56
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose 2.06 to 2.33 (+13.1%) - market cautious on away.
08-15 17:56
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Home win odds dropped 3.18 to 2.79 (-12.3%) - market backing home.
08-15 16:46
🔴Uitwinkans omlaag★★☆☆☆
Away win probability decreased by 4.57 points (44.72% to 40.15%) - probability distribution shifted.
08-15 16:46
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.92 points (28.97% to 32.89%) - probability distribution shifted.
08-15 16:46
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose 2.06 to 2.31 (+12.1%) - market cautious on away.
08-15 16:46
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Home win odds dropped 3.18 to 2.82 (-11.3%) - market backing home.
08-15 15:21
🔴Uitwinkans omlaag★★☆☆☆
Away win probability decreased by 4.33 points (44.72% to 40.39%) - probability distribution shifted.
08-15 15:21
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.63 points (28.97% to 32.6%) - probability distribution shifted.
08-15 15:21
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose 2.06 to 2.3 (+11.7%) - market cautious on away.
08-15 15:21
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Home win odds dropped 3.18 to 2.85 (-10.4%) - market backing home.
08-15 13:56
🔴Uitwinkans omlaag★★☆☆☆
Away win probability decreased by 3.69 points (44.72% to 41.03%) - probability distribution shifted.
08-15 13:56
🟢Thuiswinkans omhoog★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.89 points (28.97% to 31.86%) - probability distribution shifted.
08-15 13:56
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose 2.06 to 2.26 (+9.7%) - market cautious on away.
08-15 13:56
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Home win odds dropped 3.18 to 2.91 (-8.5%) - market backing home.
08-15 13:56
⚠️Handicap volatiel★★★☆☆
Handicap oscillated 3 steps today (low -3 to high 0) - market divergence notable
08-15 11:56
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose 2.06 to 2.15 (+4.4%) - market cautious on away.
08-15 11:56
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U 2.5/3 to 2.5, -0.25 goals - goal expectation falling.

Overzicht

Alle modules
08-11 12:34
OpeningsrecordOpening
08-12 01:19
Over/Under Overwater stijgtOver/Under
08-13 15:59
Handicap Uitwater daaltHandicap
08-13 15:59
Over/Under Lijn daaltOver/Under
08-14 22:23
Handicap Uitwater stijgtHandicap
08-14 22:23
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
08-15 11:56
Over/Under Lijn daaltOver/Under
08-15 13:56
Handicap Lijn stijgtHandicap
08-15 13:56
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
08-15 13:56
Europa Thuisquote daaltEuropa

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
5
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
10
Totaal records
5dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
08-11
08-12
08-13
08-14
08-15