Sudan vs Ethiopia Analyse van quotebeweging | Africa Cup of Nations | 168 Tips
Sudan
VS
Ethiopia
Tijd openingsrecordLaatste update 2026-09-25 19:33:58
BeëindigdGestart
Snapshot
Nieuwste snapshot
Handicap0.86 -0.5 0.96
Over/Under0.80 2 1.00
Europa1.82 | 3.17 | 4.40
Kans50.3% | 28.9% | 20.8%
Signaaloverzicht
Marktstatus: Markt is stabiel
Marktconsensus
Dominante markt
De kernmarkten tonen beperkte beweging.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Geen marktbeweging
Marktbewijs
0
Marktsignalen
Geen drempelsignaal
Sterkte ☆☆☆☆☆Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting.Live monitoring: BeëindigdTijd tot aftrap: GestartLaatste marktstatus: 2026-09-25 19:33:58
Sleutelbewegingen
Geen sleutelbewegingen
Handicap
van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-24 21:570.76 -0.5 1.00Opening
09-25 19:330.86 -0.5 0.96Geen wijziging
Tijdlijn
09-24 21:57 Opening
-0.5
09-25 19:33 Nieuwste
-0.5
4
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging
Over/Under
van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-24 21:570.84 2 0.92Opening
09-25 19:330.80 2 1.00Geen wijziging
Tijdlijn
09-24 21:57 Opening
2(0.84 / 0.92)
09-25 19:33 Nieuwste
2(0.80 / 1.00)
4
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging
Europa
van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-24 21:571.80 / 3.17 / 4.42Opening
09-25 19:331.82 / 3.17 / 4.40Geen wijziging
Tijdlijn
09-24 21:57 Opening
1.80 / 3.17 / 4.42
09-25 19:33 Nieuwste
1.82 / 3.17 / 4.40
4
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging
Kans
van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.