SG Dynamo Dresden vs 1. FC Magdeburg Analyse van quotebeweging | 2. Bundesliga | 168 Tips

2. Bundesliga 2026-10-18 19:30
SG Dynamo DresdenSG Dynamo Dresden
VS
1. FC Magdeburg1. FC Magdeburg
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-18 10:48:03
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 1.05 0 0.84
Over/Under 0.78 2.5/3 1.11
Europa 2.58 | 3.56 | 2.50
Kans 36.3% | 26.3% | 37.4%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Alleen Europese Quoteringen toont momenteel een uitploeg-richting. Bewijs: 2.39 → 2.49
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Over/Under
Marktbewijs
2
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-18 10:48:03

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-12 04:550.91 0 0.97Opening
10-18 10:481.05 0 0.84Geen wijziging
0.840.951.0511325Home WaterAway Water0
Tijdlijn
10-12 04:55 Opening
0
10-18 10:48 Nieuwste
0
25
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging

Over/Under

van
OpmerkingEen grotere neerwaartse wijziging in de totaaldoellijn werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-12 04:551.02 3/3.5 0.84Opening
10-16 11:590.84 3 1.03Lijn daalt
10-18 10:480.78 2.5/3 1.11Lijn daalt
0.780.951.1111325OverUnder2.5/3
Tijdlijn
10-12 04:55 Opening
3/3.5(1.02 / 0.84)
10-16 11:59
3(0.84 / 1.03)
10-18 10:48
2.5/3(0.78 / 1.11)
10-18 10:48 Nieuwste
2.5/3(0.78 / 1.11)
25
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-12 04:552.39 / 3.63 / 2.58Opening
10-18 10:482.58 / 3.56 / 2.50Geen wijziging
2.393.023.6411325HomeDrawAway
Tijdlijn
10-12 04:55 Opening
2.39 / 3.63 / 2.58
10-18 10:48 Nieuwste
2.58 / 3.56 / 2.50
25
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-12 04:5538.7% / 25.5% / 35.8%Opening
10-18 10:4836.3% / 26.3% / 37.4%Geen wijziging
25.532.138.711325Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-12 04:55 Opening
38.69%
10-18 10:48 Nieuwste
36.28%
25
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-2.41%
Cumulatieve thuiskans
±1.20%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-18 09:19
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.49 (+4.2%) - market confidence in away side easing.
10-18 09:19
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3/3.5 to 3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-18 07:45
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.48 (+3.8%) - market confidence in away side easing.
10-18 05:50
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.47 (+3.4%) - market confidence in away side easing.
10-18 04:53
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.49 (+4.2%) - market confidence in away side easing.
10-18 02:59
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.51 (+5.0%) - market confidence in away side easing.
10-18 00:24
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.5 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-17 22:03
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.49 (+4.2%) - market confidence in away side easing.
10-17 20:34
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.39 to 2.47 (+3.4%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-12 04:55
OpeningsrecordOpening
10-16 11:59
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-18 10:48
Over/Under Lijn daaltOver/Under

Overzichtsstatistieken

0
Handicapwijzigingen
2
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
25
Totaal records
7dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-12
10-13
10-14
10-15
10-16
10-17
10-18
Wedstrijd delen