Reading FC vs Bradford City Analyse van quotebeweging | EFL League One | 168 Tips

EFL League One
Reading FCReading FC
VS
Bradford CityBradford City
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-03 18:37:45
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 6.66 -0.25 0.03
Over/Under 6.66 2.5 0.01
Europa 2.02 | 3.46 | 3.43
Kans 46.0% | 26.9% | 27.1%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Europese Quoteringen,Impliciete Waarschijnlijkheid duiden beiden op beweging naar thuisploeg. Bewijs: 2.23 → 2.08
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
2
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-03 18:37:45

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingHet handicapniveau bleef hetzelfde en het uitwater verschoof.
Geschiedenis
10-02 03:191.00 -0.25 0.82Opening
10-03 12:201.06 -0.5 0.82Lijn stijgt
10-03 18:376.66 -0.25 0.03Lijn daalt
0.033.356.66158Home WaterAway Water-0.25
Tijdlijn
10-02 03:19 Opening
-0.25
10-03 12:20
-0.5
10-03 18:37
-0.25
10-03 18:37 Nieuwste
-0.25
8
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe hoofdtotaallijn was stabiel, met een wijziging in het underwater.
Geschiedenis
10-02 03:190.99 2.5 0.81Opening
10-03 05:120.78 2/2.5 1.08Lijn daalt
10-03 12:200.86 2.5 1.00Lijn stijgt
10-03 18:376.66 2.5 0.01Overwater stijgt
0.013.336.66158OverUnder2.5
Tijdlijn
10-02 03:19 Opening
2.5(0.99 / 0.81)
10-03 05:12
2/2.5(0.78 / 1.08)
10-03 12:20
2.5(0.86 / 1.00)
10-03 18:37
2.5(6.66 / 0.01)
10-03 18:37 Nieuwste
2.5(6.66 / 0.01)
8
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuiswinstprijs daalde licht.
Geschiedenis
10-02 03:192.23 / 3.31 / 3.00Opening
10-03 18:372.02 / 3.46 / 3.43Geen wijziging
2.022.743.46158HomeDrawAway
Tijdlijn
10-02 03:19 Opening
2.23 / 3.31 / 3.00
10-03 18:37 Nieuwste
2.02 / 3.46 / 3.43
8
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans steeg licht.
Geschiedenis
10-02 03:1941.4% / 27.9% / 30.8%Opening
10-03 18:3746.0% / 26.9% / 27.1%Geen wijziging
26.936.446.0158Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-02 03:19 Opening
41.37%
10-03 18:37 Nieuwste
46.02%
8
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+4.65%
Cumulatieve thuiskans
±1.46%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-03 12:20
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.95 points to 27.8% - market probability distribution shifted.
10-03 12:20
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.27 points to 44.64% - market probability distribution shifted.
10-03 12:20
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose from 3.0 to 3.34 (+11.3%) - market confidence in away side easing.
10-03 12:20
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.23 to 2.08 (-6.7%) - away side attracting more attention.
10-03 12:20
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to 0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-03 08:32
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.81 points to 27.94% - market probability distribution shifted.
10-03 08:32
🟢Thuiswinkans omhoog★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.59 points to 43.96% - market probability distribution shifted.
10-03 08:32
🔴Uitprijs omhoog★★★★☆
Away win odds rose from 3.0 to 3.32 (+10.7%) - market confidence in away side easing.
10-03 08:32
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.23 to 2.11 (-5.4%) - away side attracting more attention.
10-03 08:32
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2/2.5, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-03 05:12
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 3.0 to 3.19 (+6.3%) - market confidence in away side easing.
10-03 05:12
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.23 to 2.16 (-3.1%) - away side attracting more attention.
10-03 01:33
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 3.0 to 3.18 (+6.0%) - market confidence in away side easing.
10-03 01:33
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.23 to 2.15 (-3.6%) - away side attracting more attention.
10-02 22:21
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 3.0 to 3.16 (+5.3%) - market confidence in away side easing.
10-02 22:21
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.23 to 2.16 (-3.1%) - away side attracting more attention.

Overzicht

Alle modules
10-02 03:19
OpeningsrecordOpening
10-03 05:12
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-03 12:20
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-03 12:20
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-03 18:37
Handicap Lijn daaltHandicap
10-03 18:37
Over/Under Overwater stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
3
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
8
Totaal records
2dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-02
10-03
Wedstrijd delen