Scottish Premiership

Rangers FC vs Hibernian FC Analyse van quotebeweging | Scottish Premiership | 168 Tips

Rangers FC
VS
Hibernian FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-08-09 18:46:09
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.91 -1 0.97
Over/Under 0.88 3 0.98
Europa 1.52 | 4.34 | 5.48
Kans 61.4% | 21.5% | 17.0%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geen significante cross-marktbeweging werd geobserveerd.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
0
Marktsignalen
Geen drempelsignaal
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-08-09 18:46:09

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:450.86 -1 0.96Opening
08-06 13:420.60 -0.75 1.14Lijn daalt
08-07 16:120.86 -1 0.96Lijn stijgt
08-09 18:460.91 -1 0.97Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:45 Opening
-1
08-06 13:42
-0.75
08-07 16:12
-1
08-09 18:46 Nieuwste
-1
7
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:450.89 3 0.91Opening
08-06 13:421.11 3/3.5 0.70Lijn stijgt
08-07 16:120.89 3 0.91Lijn daalt
08-09 18:460.88 3 0.98Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:45 Opening
3(0.89 / 0.91)
08-06 13:42
3/3.5(1.11 / 0.70)
08-07 16:12
3(0.89 / 0.91)
08-09 18:46 Nieuwste
3(0.88 / 0.98)
7
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:451.51 / 4.30 / 5.38Opening
08-09 18:461.52 / 4.34 / 5.48Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:45 Opening
1.51 / 4.30 / 5.38
08-09 18:46 Nieuwste
1.52 / 4.34 / 5.48
7
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:4561.3% / 21.5% / 17.2%Opening
08-09 18:4661.4% / 21.5% / 17.0%Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:45 Opening
61.28%
08-09 18:46 Nieuwste
61.44%
7
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+0.16%
Cumulatieve thuiskans
±0.36%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
08-06 13:42
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U 3 to 3/3.5, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-06 13:42
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap 1 to 0.5/1, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.

Overzicht

Alle modules
08-05 14:45
OpeningsrecordOpening
08-06 13:42
Handicap Lijn daaltHandicap
08-06 13:42
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
08-07 16:12
Handicap Lijn stijgtHandicap
08-07 16:12
Over/Under Lijn daaltOver/Under

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
2
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
7
Totaal records
5dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
08-05
08-06
08-07
08-08
08-09