Preston North End FC vs Millwall FC Analyse van quotebeweging | EFL Championship | 168 Tips

EFL Championship 2026-10-10 22:00
Preston North End FCPreston North End FC
VS
Millwall FCMillwall FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-10 13:08:45
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.92 +0.25 0.96
Over/Under 0.97 2.5/3 0.90
Europa 2.85 | 3.44 | 2.33
Kans 32.8% | 27.1% | 40.1%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Handicap,Europese Quoteringen zijn uitgelijnd naar uitploeg. Bewijs: 2.69 → 2.85
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
3
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-10 13:08:45

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicaplijn bewoog één niveau omlaag.
Geschiedenis
10-04 06:551.03 0 0.85Opening
10-09 21:240.83 +0.25 1.05Lijn daalt
10-10 13:080.92 +0.25 0.96Geen wijziging
0.780.951.1111121Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
10-04 06:55 Opening
0
10-09 21:24
+0.25
10-10 13:08 Nieuwste
+0.25
21
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe totaallijn bewoog naar een hoger niveau.
Geschiedenis
10-04 06:550.88 2.5 0.99Opening
10-10 07:021.00 2.5/3 0.87Lijn stijgt
10-10 13:080.97 2.5/3 0.90Geen wijziging
0.860.941.0111121OverUnder2.5/3
Tijdlijn
10-04 06:55 Opening
2.5(0.88 / 0.99)
10-10 07:02
2.5/3(1.00 / 0.87)
10-10 13:08 Nieuwste
2.5/3(0.97 / 0.90)
21
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuis-1X2-prijs steeg met een klein bedrag.
Geschiedenis
10-04 06:552.69 / 3.36 / 2.45Opening
10-10 13:082.85 / 3.44 / 2.33Geen wijziging
2.332.883.4411121HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 06:55 Opening
2.69 / 3.36 / 2.45
10-10 13:08 Nieuwste
2.85 / 3.44 / 2.33
21
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 06:5534.5% / 27.6% / 37.9%Opening
10-10 13:0832.8% / 27.1% / 40.1%Geen wijziging
27.133.640.111121Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 06:55 Opening
34.50%
10-10 13:08 Nieuwste
32.77%
21
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-1.73%
Cumulatieve thuiskans
±0.53%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-10 11:23
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.1 points to 39.98% - market probability distribution shifted.
10-10 11:23
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.45 to 2.34 (-4.5%) - away side attracting more attention.
10-10 11:23
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.69 to 2.85 (+6.0%) - market confidence in away side easing.
10-10 11:23
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2.5/3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-10 11:23
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-10 07:12
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.45 to 2.36 (-3.7%) - away side attracting more attention.
10-10 07:12
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.69 to 2.83 (+5.2%) - market confidence in away side easing.
10-10 04:18
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.45 to 2.37 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-10 04:18
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.69 to 2.82 (+4.8%) - market confidence in away side easing.
10-09 21:24
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.69 to 2.81 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-09 17:12
🔴Thuisprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.69 to 2.8 (+4.1%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-04 06:55
OpeningsrecordOpening
10-09 21:24
Handicap Lijn daaltHandicap
10-10 07:02
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

1
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
21
Totaal records
7dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-04
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
Wedstrijd delen