New England Revolution vs Seattle Sounders FC Analyse van quotebeweging | Major League Soccer | 168 Tips

Major League Soccer 2026-10-11 07:30
New England RevolutionNew England Revolution
VS
Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-10 22:10:20
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.98 -0.5 0.91
Over/Under 1.05 3/3.5 0.82
Europa 1.90 | 3.83 | 3.47
Kans 48.9% | 24.3% | 26.8%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geen significante cross-marktbeweging werd geobserveerd.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Over/Under
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-10 22:10:20

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:010.90 -0.5 0.98Opening
10-10 22:100.98 -0.5 0.91Geen wijziging
0.900.950.9911120Home WaterAway Water-0.5
Tijdlijn
10-04 08:01 Opening
-0.5
10-10 22:10 Nieuwste
-0.5
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn steeg licht.
Geschiedenis
10-04 08:010.89 3 0.98Opening
10-10 12:011.05 3/3.5 0.82Lijn stijgt
10-10 22:101.05 3/3.5 0.82Geen wijziging
0.820.941.0511120OverUnder3/3.5
Tijdlijn
10-04 08:01 Opening
3(0.89 / 0.98)
10-10 12:01
3/3.5(1.05 / 0.82)
10-10 22:10 Nieuwste
3/3.5(1.05 / 0.82)
20
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:011.87 / 3.78 / 3.55Opening
10-10 22:101.90 / 3.83 / 3.47Geen wijziging
1.862.853.8311120HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 08:01 Opening
1.87 / 3.78 / 3.55
10-10 22:10 Nieuwste
1.90 / 3.83 / 3.47
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:0149.5% / 24.5% / 26.1%Opening
10-10 22:1048.9% / 24.3% / 26.8%Geen wijziging
24.337.149.811120Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 08:01 Opening
49.47%
10-10 22:10 Nieuwste
48.93%
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-0.54%
Cumulatieve thuiskans
±0.42%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-10 19:55
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 3/3.5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.

Overzicht

Alle modules
10-04 08:01
OpeningsrecordOpening
10-10 12:01
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

0
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
20
Totaal records
7dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-04
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
Wedstrijd delen