TSG Hoffenheim vs Beşiktaş JK Analyse van quotebeweging | UEFA Europa League | 168 Tips

UEFA Europa League 2026-10-16 03:00
TSG HoffenheimTSG Hoffenheim
VS
Beşiktaş JKBeşiktaş JK
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-15 18:42:06
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.86 -0.5 1.03
Over/Under 1.05 3/3.5 0.82
Europa 1.87 | 3.92 | 3.70
Kans 50.4% | 24.1% | 25.5%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Alleen Handicap toont momenteel een thuisploeg-richting. Bewijs: -0.25 → -0.5
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ★☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-15 18:42:06

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicaplijn bewoog één niveau omhoog.
Geschiedenis
10-08 04:570.74 -0.25 1.20Opening
10-08 15:060.96 -0.5 0.86Lijn stijgt
10-15 05:390.76 -0.25 1.16Lijn daalt
10-15 07:270.96 -0.5 0.93Lijn stijgt
10-15 18:420.86 -0.5 1.03Geen wijziging
0.740.971.2011834Home WaterAway Water-0.5
Tijdlijn
10-08 04:57 Opening
-0.25
10-08 15:06
-0.5
10-15 05:39
-0.25
10-15 07:27
-0.5
10-15 18:42 Nieuwste
-0.5
34
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-08 04:570.98 3/3.5 0.91Opening
10-15 07:270.82 3 1.05Lijn daalt
10-15 09:001.00 3/3.5 0.87Lijn stijgt
10-15 16:440.83 3 1.04Lijn daalt
10-15 17:441.04 3/3.5 0.83Lijn stijgt
10-15 18:421.05 3/3.5 0.82Geen wijziging
0.820.941.0511834OverUnder3/3.5
Tijdlijn
10-08 04:57 Opening
3/3.5(0.98 / 0.91)
10-15 07:27
3(0.82 / 1.05)
10-15 09:00
3/3.5(1.00 / 0.87)
10-15 16:44
3(0.83 / 1.04)
10-15 17:44
3/3.5(1.04 / 0.83)
10-15 18:42 Nieuwste
3/3.5(1.05 / 0.82)
34
Aantal records
4
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-08 04:571.95 / 3.91 / 3.33Opening
10-15 18:421.87 / 3.92 / 3.70Geen wijziging
1.872.923.9711834HomeDrawAway
Tijdlijn
10-08 04:57 Opening
1.95 / 3.91 / 3.33
10-15 18:42 Nieuwste
1.87 / 3.92 / 3.70
34
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-08 04:5748.0% / 23.9% / 28.1%Opening
10-15 18:4250.4% / 24.1% / 25.5%Geen wijziging
23.637.050.411834Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-08 04:57 Opening
47.98%
10-15 18:42 Nieuwste
50.44%
34
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+2.46%
Cumulatieve thuiskans
±1.28%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-15 17:44
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 3.33 to 3.56 (+6.9%) - market confidence in away side easing.
10-15 17:44
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to 0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-15 16:44
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.33 to 3.49 (+4.8%) - market confidence in away side easing.
10-15 16:44
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3/3.5 to 3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-15 15:06
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.33 to 3.47 (+4.2%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-08 04:57
OpeningsrecordOpening
10-08 15:06
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-15 05:39
Handicap Lijn daaltHandicap
10-15 07:27
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-15 07:27
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-15 09:00
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-15 16:44
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-15 17:44
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
4
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
34
Totaal records
8dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-09
10-10
10-11
10-12
10-13
10-14
10-15
Wedstrijd delen