Győri ETO FC vs Ujpesti Analyse van quotebeweging | Nemzeti Bajnokság I | 168.Tips

Nemzeti Bajnokság I 2026-10-24 23:00
Győri ETO FCGyőri ETO FC
VS
UjpestiUjpesti
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-24 15:47:14
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.83 +0.25 1.01
Over/Under 0.87 2.5/3 0.95
Europa 2.48 | 3.61 | 2.43
Kans 36.9% | 25.4% | 37.7%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Handicap,Europese Quoteringen tonen dezelfde richting naar uitploeg.
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
0
Marktsignalen
Geen drempelsignaal
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-10-24 15:47:14

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Sleutelbewegingen

Geen sleutelbewegingen

Handicap

van
OpmerkingTwee neerwaartse handicapwijzigingen werden geregistreerd.
Geschiedenis
10-22 22:061.11 -0.25 0.72Opening
10-24 15:470.83 +0.25 1.01Lijn daalt
0.690.911.12158Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
10-22 22:06 Opening
-0.25
10-24 15:47
+0.25
10-24 15:47 Nieuwste
+0.25
8
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn daalde licht.
Geschiedenis
10-22 22:060.79 3 1.01Opening
10-24 15:470.87 2.5/3 0.95Lijn daalt
0.770.901.02158OverUnder2.5/3
Tijdlijn
10-22 22:06 Opening
3(0.79 / 1.01)
10-24 15:47
2.5/3(0.87 / 0.95)
10-24 15:47 Nieuwste
2.5/3(0.87 / 0.95)
8
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-22 22:062.28 / 3.63 / 2.58Opening
10-24 15:472.48 / 3.61 / 2.43Thuisquote stijgt
2.282.963.64158HomeDrawAway
Tijdlijn
10-22 22:06 Opening
2.28 / 3.63 / 2.58
10-24 15:47
2.48 / 3.61 / 2.43
10-24 15:47 Nieuwste
2.48 / 3.61 / 2.43
8
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-22 22:0639.8% / 25.0% / 35.2%Opening
10-24 15:4736.9% / 25.4% / 37.7%Geen wijziging
25.032.439.8158Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-22 22:06 Opening
39.81%
10-24 15:47 Nieuwste
36.93%
8
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-2.88%
Cumulatieve thuiskans
±2.44%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

Geen gebeurtenissen
Nog geen beweging geregistreerd

Overzicht

Alle modules
10-22 22:06
OpeningsrecordOpening
10-24 15:47
Handicap Lijn daaltHandicap
10-24 15:47
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-24 15:47
Europa Thuisquote stijgtEuropa