CS Universitatea Craiova vs FCV Farul Constanța Analyse van quotebeweging | Roemeense Superliga | 168 Tips

Roemeense Superliga 2026-10-19 02:00
CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
VS
FCV Farul ConstanțaFCV Farul Constanța
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-18 16:43:44
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.88 -1.25 1.00
Over/Under 1.04 3 0.82
Europa 1.39 | 4.54 | 6.65
Kans 66.0% | 20.2% | 13.8%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geobserveerde wijzigingen blijven beperkt.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
0
Marktsignalen
Geen drempelsignaal
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-18 16:43:44

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-14 10:100.96 -1.25 0.86Opening
10-18 06:050.79 -1 1.03Lijn daalt
10-18 09:480.90 -1.25 0.98Lijn stijgt
10-18 16:430.88 -1.25 1.00Geen wijziging
0.790.931.0611120Home WaterAway Water-1.25
Tijdlijn
10-14 10:10 Opening
-1.25
10-18 06:05
-1
10-18 09:48
-1.25
10-18 16:43 Nieuwste
-1.25
20
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de totaaldoellijn werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-14 10:100.92 2.5/3 0.88Opening
10-18 16:431.04 3 0.82Lijn stijgt
0.820.931.0411120OverUnder3
Tijdlijn
10-14 10:10 Opening
2.5/3(0.92 / 0.88)
10-18 16:43
3(1.04 / 0.82)
10-18 16:43 Nieuwste
3(1.04 / 0.82)
20
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-14 10:101.43 / 4.30 / 6.19Opening
10-18 15:031.40 / 4.52 / 6.63Uitquote stijgt
10-18 16:431.39 / 4.54 / 6.65Geen wijziging
1.394.026.6511120HomeDrawAway
Tijdlijn
10-14 10:10 Opening
1.43 / 4.30 / 6.19
10-18 15:03
1.40 / 4.52 / 6.63
10-18 16:43 Nieuwste
1.39 / 4.54 / 6.65
20
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
1
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-14 10:1064.0% / 21.3% / 14.8%Opening
10-18 16:4366.0% / 20.2% / 13.8%Geen wijziging
13.839.966.011120Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-14 10:10 Opening
63.96%
10-18 16:43 Nieuwste
66.00%
20
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+2.04%
Cumulatieve thuiskans
±2.33%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-18 15:03
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 6.19 to 6.63 (+7.1%) - market confidence in away side easing.
10-18 08:14
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 1/1.5 to 1, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-18 06:05
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 6.19 to 5.96 (-3.7%) - away side attracting more attention.

Overzicht

Alle modules
10-14 10:10
OpeningsrecordOpening
10-18 06:05
Handicap Lijn daaltHandicap
10-18 09:48
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-18 15:03
Europa Uitquote stijgtEuropa
10-18 16:43
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
20
Totaal records
5dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-14
10-15
10-16
10-17
10-18
Wedstrijd delen