RAAL La Louvière vs Club Brugge KV Analyse van quotebeweging | Belgian Pro League | 168 Tips

Belgian Pro League 2026-10-11 00:15
RAAL La LouvièreRAAL La Louvière
VS
Club Brugge KVClub Brugge KV
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-10 13:29:49
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.85 +1.5 1.04
Over/Under 0.86 3 1.01
Europa 7.62 | 5.03 | 1.35
Kans 12.3% | 18.6% | 69.2%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Geen significante cross-marktbeweging werd geobserveerd.
Marktovereenstemming
Geen significante beweging
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ☆☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-10 13:29:49

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:070.91 +1.5 0.97Opening
10-07 16:470.98 +1.25 0.90Lijn stijgt
10-10 07:180.85 +1.5 1.04Lijn daalt
10-10 13:290.85 +1.5 1.04Geen wijziging
0.810.951.0811223Home WaterAway Water+1.5
Tijdlijn
10-04 07:07 Opening
+1.5
10-07 16:47
+1.25
10-10 07:18
+1.5
10-10 13:29 Nieuwste
+1.5
23
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn daalde licht.
Geschiedenis
10-04 07:071.00 3/3.5 0.87Opening
10-10 11:390.85 3 1.02Lijn daalt
10-10 13:290.86 3 1.01Geen wijziging
0.850.941.0211223OverUnder3
Tijdlijn
10-04 07:07 Opening
3/3.5(1.00 / 0.87)
10-10 11:39
3(0.85 / 1.02)
10-10 13:29 Nieuwste
3(0.86 / 1.01)
23
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:077.48 / 5.12 / 1.34Opening
10-05 20:266.75 / 4.89 / 1.38Thuisquote daalt
10-10 11:397.59 / 5.03 / 1.35Thuisquote stijgt
10-10 13:297.62 / 5.03 / 1.35Geen wijziging
1.334.477.6211223HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 07:07 Opening
7.48 / 5.12 / 1.34
10-05 20:26
6.75 / 4.89 / 1.38
10-10 11:39
7.59 / 5.03 / 1.35
10-10 13:29 Nieuwste
7.62 / 5.03 / 1.35
23
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
2
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 07:0712.4% / 18.2% / 69.4%Opening
10-10 13:2912.3% / 18.6% / 69.2%Geen wijziging
12.340.969.611223Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 07:07 Opening
12.43%
10-10 13:29 Nieuwste
12.26%
23
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-0.17%
Cumulatieve thuiskans
±1.23%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-10 11:39
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3/3.5 to 3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-10 07:18
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 7.21 (-3.6%) - away side attracting more attention.
10-10 04:33
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.97 (-6.8%) - away side attracting more attention.
10-10 04:33
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from -1.5 to -1/-1.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-10 01:46
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.95 (-7.1%) - away side attracting more attention.
10-09 21:38
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.96 (-7.0%) - away side attracting more attention.
10-09 17:37
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.07 points to 67.33% - market probability distribution shifted.
10-09 17:37
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.8 (-9.1%) - away side attracting more attention.
10-09 10:07
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.17 points to 67.23% - market probability distribution shifted.
10-09 10:07
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.76 (-9.6%) - away side attracting more attention.
10-09 03:23
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.04 points to 67.36% - market probability distribution shifted.
10-09 03:23
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.78 (-9.4%) - away side attracting more attention.
10-08 22:52
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.02 points to 67.38% - market probability distribution shifted.
10-08 18:47
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.04 points to 67.36% - market probability distribution shifted.
10-08 10:40
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.03 points to 67.37% - market probability distribution shifted.
10-08 10:40
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.79 (-9.2%) - away side attracting more attention.
10-08 01:16
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.05 points to 67.35% - market probability distribution shifted.
10-07 16:47
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.23 points to 67.17% - market probability distribution shifted.
10-07 16:47
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.7 (-10.4%) - away side attracting more attention.
10-07 07:49
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.15 points to 67.25% - market probability distribution shifted.
10-07 07:49
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.74 (-9.9%) - away side attracting more attention.
10-06 22:49
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.71 (-10.3%) - away side attracting more attention.
10-06 22:49
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.19 points to 67.21% - market probability distribution shifted.
10-06 14:26
🟢Thuisprijs omlaag★★★★☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.69 (-10.6%) - away side attracting more attention.
10-06 05:20
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.12 points to 67.28% - market probability distribution shifted.
10-06 05:20
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.74 (-9.9%) - away side attracting more attention.
10-05 20:26
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.13 points to 67.27% - market probability distribution shifted.
10-05 20:26
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 7.48 to 6.75 (-9.8%) - away side attracting more attention.

Overzicht

Alle modules
10-04 07:07
OpeningsrecordOpening
10-05 20:26
Europa Thuisquote daaltEuropa
10-07 16:47
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-10 07:18
Handicap Lijn daaltHandicap
10-10 11:39
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-10 11:39
Europa Thuisquote stijgtEuropa

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
2
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
23
Totaal records
7dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-04
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
Wedstrijd delen