K League 1

Jeonbuk Hyundai Motors vs Jeju United FC Analyse van quotebeweging | K League 1 | 168 Tips

Jeonbuk Hyundai Motors
VS
Jeju United FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-08-08 18:14:31
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.96 -0.5 0.93
Over/Under 1.09 2.5 0.78
Europa 1.88 | 3.36 | 3.99
Kans 49.2% | 27.6% | 23.2%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Europese Quoteringen,Impliciete Waarschijnlijkheid tonen dezelfde richting naar uitploeg. Bewijs: 1.74 → 1.88
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa · Kans
Marktbewijs
3
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-08-08 18:14:31

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-04 21:440.82 -0.5 1.06Opening
08-07 15:180.98 -0.75 0.90Lijn stijgt
08-08 15:300.90 -0.5 0.99Lijn daalt
08-08 18:140.96 -0.5 0.93Geen wijziging
Tijdlijn
08-04 21:44 Opening
-0.5
08-07 15:18
-0.75
08-08 15:30
-0.5
08-08 18:14 Nieuwste
-0.5
9
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn steeg licht.
Geschiedenis
08-04 21:440.83 2/2.5 1.04Opening
08-07 15:181.04 2.5 0.83Lijn stijgt
08-08 18:141.09 2.5 0.78Geen wijziging
Tijdlijn
08-04 21:44 Opening
2/2.5(0.83 / 1.04)
08-07 15:18
2.5(1.04 / 0.83)
08-08 18:14 Nieuwste
2.5(1.09 / 0.78)
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
08-04 21:441.74 / 3.48 / 4.42Opening
08-08 15:301.83 / 3.41 / 4.15Thuisquote stijgt
08-08 18:141.88 / 3.36 / 3.99Geen wijziging
Tijdlijn
08-04 21:44 Opening
1.74 / 3.48 / 4.42
08-08 15:30
1.83 / 3.41 / 4.15
08-08 18:14 Nieuwste
1.88 / 3.36 / 3.99
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans daalde met een klein bedrag.
Geschiedenis
08-04 21:4452.8% / 26.4% / 20.8%Opening
08-08 15:3050.6% / 27.1% / 22.3%Thuiskans daalt
08-08 18:1449.2% / 27.6% / 23.2%Geen wijziging
Tijdlijn
08-04 21:44 Opening
52.81%
08-08 15:30
50.57%
08-08 18:14 Nieuwste
49.24%
9
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
-3.57%
Cumulatieve thuiskans
±3.34%
Max. enkele beweging
Omvang
★★★★★

Gebeurtenissen

gebeurtenis
08-08 18:14
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.41 points (20.79% to 23.2%) - probability distribution shifted.
08-08 18:14
🔴Thuiswinkans omlaag★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.57 points (52.81% to 49.24%) - probability distribution shifted.
08-08 18:14
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped 4.42 to 3.99 (-9.7%) - market backing away.
08-08 18:14
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Home win odds rose 1.74 to 1.88 (+8.1%) - market cautious on home.
08-08 18:14
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U 2/2.5 to 2.5, +0.25 goals - goal expectation rising.
08-08 17:33
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.65 points (20.79% to 23.44%) - probability distribution shifted.
08-08 17:33
🔴Thuiswinkans omlaag★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.81 points (52.81% to 49.0%) - probability distribution shifted.
08-08 17:33
🟢Uitprijs omlaag★★★★☆
Away win odds dropped 4.42 to 3.95 (-10.6%) - market backing away.
08-08 17:33
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Home win odds rose 1.74 to 1.89 (+8.6%) - market cautious on home.
08-08 15:30
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.24 points (52.81% to 50.57%) - probability distribution shifted.
08-08 15:30
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped 4.42 to 4.15 (-6.1%) - market backing away.
08-08 15:30
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Home win odds rose 1.74 to 1.83 (+5.2%) - market cautious on home.
08-07 22:36
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose 4.42 to 4.6 (+4.1%) - market cautious on away.
08-07 22:36
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap 0.5 to 0.5/1, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.
08-07 18:48
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose 4.42 to 4.56 (+3.2%) - market cautious on away.
08-07 15:18
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose 4.42 to 4.58 (+3.6%) - market cautious on away.

Overzicht

Alle modules
08-04 21:44
OpeningsrecordOpening
08-07 15:18
Handicap Lijn stijgtHandicap
08-07 15:18
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
08-08 15:30
Handicap Lijn daaltHandicap
08-08 15:30
Europa Thuisquote stijgtEuropa
08-08 15:30
KansveranderingThuiskans daaltKans

Overzichtsstatistieken

2
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
1
Kanswijzigingen
9
Totaal records
5dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
08-04
08-05
08-06
08-07
08-08