Asian Games Men's Football

Iran U23 vs China PR U23 Analyse van quotebeweging | Asian Games Men's Football | 168 Tips

Iran U23Iran U23
VS
China PR U23China PR U23
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-09-20 11:28:03
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.78 -0.25 0.98
Over/Under 0.86 2/2.5 0.90
Europa 2.09 | 3.12 | 3.26
Kans 43.3% | 29.0% | 27.7%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Alleen Handicap duidt op beweging naar uitploeg; de andere kernsignalen tonen geen overeenkomende richting. Bewijs: -0.5 → -0.25
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Handicap · Europa
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ★☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-09-20 11:28:03

Handicap

van
OpmerkingDe handicap daalde met één stap ten opzichte van de vorige observatie.
Geschiedenis
09-19 15:351.28 -0.5 0.60Opening
09-19 18:561.13 -0.5 0.70home_water_down
09-19 23:590.99 -0.25 0.77Lijn daalt
09-20 11:280.78 -0.25 0.98home_water_down
Tijdlijn
09-19 15:35 Opening
-0.5
09-19 18:56
-0.5
09-19 23:59
-0.25
09-20 11:28
-0.25
09-20 11:28 Nieuwste
-0.25
4
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-19 15:350.87 2/2.5 0.93Opening
09-20 11:280.86 2/2.5 0.90Geen wijziging
Tijdlijn
09-19 15:35 Opening
2/2.5(0.87 / 0.93)
09-20 11:28 Nieuwste
2/2.5(0.86 / 0.90)
4
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-19 15:352.11 / 3.06 / 3.28Opening
09-19 18:562.01 / 3.10 / 3.46Uitquote stijgt
09-19 23:592.12 / 3.07 / 3.20Thuisquote stijgt
09-20 11:282.09 / 3.12 / 3.26Geen wijziging
Tijdlijn
09-19 15:35 Opening
2.11 / 3.06 / 3.28
09-19 18:56
2.01 / 3.10 / 3.46
09-19 23:59
2.12 / 3.07 / 3.20
09-20 11:28 Nieuwste
2.09 / 3.12 / 3.26
4
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
1
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
09-19 15:3542.9% / 29.6% / 27.6%Opening
09-20 11:2843.3% / 29.0% / 27.7%Geen wijziging
Tijdlijn
09-19 15:35 Opening
42.87%
09-20 11:28 Nieuwste
43.27%
4
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+0.40%
Cumulatieve thuiskans
±2.36%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
09-19 23:59
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap 0.5 to 0/0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
09-19 18:56
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose 3.28 to 3.46 (+5.5%) - market cautious on away.
09-19 18:56
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Home win odds dropped 2.11 to 2.01 (-4.7%) - market backing home.

Overzicht

Alle modules
09-19 15:35
OpeningsrecordOpening
09-19 18:56
Handicap home_water_downHandicap
09-19 18:56
Europa Uitquote stijgtEuropa
09-19 23:59
Handicap Lijn daaltHandicap
09-19 23:59
Europa Thuisquote stijgtEuropa
09-20 11:28
Handicap home_water_downHandicap

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
0
Over/Under-wijzigingen
2
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
4
Totaal records
2dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
09-19
09-20