Gaziantep FK vs Corum Belediyespor Analyse van quotebeweging | Süper Lig | 168 Tips

Süper Lig 2026-10-11 21:00
Gaziantep FKGaziantep FK
VS
Corum BelediyesporCorum Belediyespor
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-11 12:00:26
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 1.11 -0.25 0.79
Over/Under 0.96 2.5/3 0.91
Europa 2.38 | 3.40 | 2.79
Kans 39.2% | 27.4% | 33.4%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
De kernmarkten zijn uitgelijnd naar de thuiszijde. Bewijs: 2.6 → 2.4
Marktovereenstemming
Uitgelijnd
Marktdekking
Handicap · Over/Under
Marktbewijs
4
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-11 12:00:26

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicap steeg met één stap ten opzichte van de vorige observatie.
Geschiedenis
10-04 08:370.92 0 0.96Opening
10-11 09:321.07 -0.25 0.82Lijn stijgt
10-11 12:001.11 -0.25 0.79Geen wijziging
0.790.951.1111223Home WaterAway Water-0.25
Tijdlijn
10-04 08:37 Opening
0
10-11 09:32
-0.25
10-11 12:00 Nieuwste
-0.25
23
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingDe over/under-lijn steeg licht.
Geschiedenis
10-04 08:370.94 2.5 0.93Opening
10-11 09:320.96 2.5/3 0.91Lijn stijgt
10-11 12:000.96 2.5/3 0.91Geen wijziging
0.850.941.0211223OverUnder2.5/3
Tijdlijn
10-04 08:37 Opening
2.5(0.94 / 0.93)
10-11 09:32
2.5/3(0.96 / 0.91)
10-11 12:00 Nieuwste
2.5/3(0.96 / 0.91)
23
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuiswinstprijs daalde licht.
Geschiedenis
10-04 08:372.60 / 3.30 / 2.57Opening
10-11 12:002.38 / 3.40 / 2.79Geen wijziging
2.382.893.4011223HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 08:37 Opening
2.60 / 3.30 / 2.57
10-11 12:00 Nieuwste
2.38 / 3.40 / 2.79
23
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans steeg licht.
Geschiedenis
10-04 08:3735.7% / 28.1% / 36.1%Opening
10-11 12:0039.2% / 27.4% / 33.4%Geen wijziging
27.433.339.211223Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 08:37 Opening
35.72%
10-11 12:00 Nieuwste
39.17%
23
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+3.45%
Cumulatieve thuiskans
±1.72%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-11 09:32
🔴Uitwinkans omlaag★☆☆☆☆
Away win probability decreased by 2.7 points to 33.44% - market probability distribution shifted.
10-11 09:32
🟢Thuiswinkans omhoog★★☆☆☆
Home win probability increased by 3.15 points to 38.87% - market probability distribution shifted.
10-11 09:32
🔴Uitprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.57 to 2.79 (+8.6%) - market confidence in away side easing.
10-11 09:32
🟢Thuisprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.6 to 2.4 (-7.7%) - away side attracting more attention.
10-11 09:32
🟢Totaal omhoog★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5 to 2.5/3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-11 09:32
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap moved from 0 to 0/0.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-11 07:08
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.57 to 2.67 (+3.9%) - market confidence in away side easing.
10-11 07:08
🟢Thuisprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.6 to 2.51 (-3.5%) - away side attracting more attention.
10-11 05:00
🔴Uitprijs omhoog★★☆☆☆
Away win odds rose from 2.57 to 2.66 (+3.5%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-04 08:37
OpeningsrecordOpening
10-11 09:32
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-11 09:32
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

1
Handicapwijzigingen
1
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
23
Totaal records
8dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
10-11
Wedstrijd delen