CONCACAF Nations League

Dominican Republic vs Haiti Analyse van quotebeweging | CONCACAF Nations League | 168 Tips

Dominican RepublicDominican Republic
VS
HaitiHaiti
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-02 03:19:42
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.03 +0.25 4.76
Over/Under 4.54 5.5 0.02
Europa 3.95 | 3.90 | 1.73
Kans 23.3% | 23.6% | 53.1%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Europese Quoteringen,Impliciete Waarschijnlijkheid zijn uitgelijnd naar uitploeg. Bewijs: 2.93 → 3.95
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa · Kans
Marktbewijs
3
Marktsignalen
Sterkte ★★★★★ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-02 03:19:42

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicaplijn bleef ongewijzigd, terwijl de thuisprijs veranderde.
Geschiedenis
09-30 18:110.83 +0.25 0.99Opening
10-01 06:230.90 +0.25 0.74Uitwater daalt
10-01 09:301.05 +0.25 0.83Thuiswater stijgt
10-01 12:510.84 +0.5 1.04Lijn daalt
10-01 16:031.01 +0.75 0.87Lijn daalt
10-02 01:590.12 +0.25 3.33Lijn stijgt
10-02 01:590.07 +0.25 4.00Uitwater stijgt
10-02 03:190.03 +0.25 4.76Uitwater stijgt
0.032.404.761712Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
09-30 18:11 Opening
+0.25
10-01 06:23
+0.25
10-01 09:30
+0.25
10-01 12:51
+0.5
10-01 16:03
+0.75
10-02 01:59
+0.25
10-02 01:59
+0.25
10-02 03:19
+0.25
10-02 03:19 Nieuwste
+0.25
12
Aantal records
7
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingEen grotere opwaartse wijziging in de totaaldoellijn werd geregistreerd.
Geschiedenis
09-30 18:111.00 3 0.80Opening
10-01 06:230.72 2.5/3 1.04Lijn daalt
10-01 09:301.04 3 0.82Lijn stijgt
10-02 01:592.85 5.5 0.15Lijn stijgt
10-02 01:593.57 5.5 0.08Overwater stijgt
10-02 03:194.54 5.5 0.02Overwater stijgt
0.022.284.541712OverUnder5.5
Tijdlijn
09-30 18:11 Opening
3(1.00 / 0.80)
10-01 06:23
2.5/3(0.72 / 1.04)
10-01 09:30
3(1.04 / 0.82)
10-02 01:59
5.5(2.85 / 0.15)
10-02 01:59
5.5(3.57 / 0.08)
10-02 03:19
5.5(4.54 / 0.02)
10-02 03:19 Nieuwste
5.5(4.54 / 0.02)
12
Aantal records
5
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingDe thuiswinstprijs steeg materieel.
Geschiedenis
09-30 18:112.93 / 3.56 / 2.12Opening
10-01 06:233.17 / 3.59 / 2.02Thuisquote stijgt
10-01 19:244.28 / 3.94 / 1.67Thuisquote stijgt
10-01 22:483.83 / 3.79 / 1.77Thuisquote daalt
10-02 03:193.95 / 3.90 / 1.73Geen wijziging
1.672.984.281712HomeDrawAway
Tijdlijn
09-30 18:11 Opening
2.93 / 3.56 / 2.12
10-01 06:23
3.17 / 3.59 / 2.02
10-01 19:24
4.28 / 3.94 / 1.67
10-01 22:48
3.83 / 3.79 / 1.77
10-02 03:19 Nieuwste
3.95 / 3.90 / 1.73
12
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
3
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingDe impliciete thuiskans daalde met een matig bedrag.
Geschiedenis
09-30 18:1131.2% / 25.7% / 43.1%Opening
10-01 19:2421.5% / 23.4% / 55.1%Thuiskans daalt
10-02 03:1923.3% / 23.6% / 53.1%Geen wijziging
21.538.355.11712Home%Draw%Away%
Tijdlijn
09-30 18:11 Opening
31.20%
10-01 19:24
21.51%
10-02 03:19 Nieuwste
23.28%
12
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
-7.92%
Cumulatieve thuiskans
±3.55%
Max. enkele beweging
Omvang
★★★★★

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-02 01:59
🟢Uitwinkans omhoog★★★★☆
Away win probability increased by 10.03 points to 53.15% - market probability distribution shifted.
10-02 01:59
🔴Thuiswinkans omlaag★★★☆☆
Home win probability decreased by 7.92 points to 23.28% - market probability distribution shifted.
10-02 01:59
🟢Uitprijs omlaag★★★★★
Away win odds dropped from 2.12 to 1.73 (-18.4%) - away side attracting more attention.
10-02 01:59
🔴Thuisprijs omhoog★★★★★
Away win odds rose from 2.93 to 3.95 (+34.8%) - market confidence in away side easing.
10-02 01:59
🟢Totaal omhoog★★★★★
O/U line surged from 3 to 5.5, up 2.5 goals from opening - goal expectation surging strongly.
10-01 22:48
🟢Uitwinkans omhoog★★★☆☆
Away win probability increased by 8.72 points to 51.84% - market probability distribution shifted.
10-01 22:48
🔴Thuiswinkans omlaag★★★☆☆
Home win probability decreased by 7.24 points to 23.96% - market probability distribution shifted.
10-01 22:48
🟢Uitprijs omlaag★★★★★
Away win odds dropped from 2.12 to 1.77 (-16.5%) - away side attracting more attention.
10-01 22:48
🔴Thuisprijs omhoog★★★★★
Away win odds rose from 2.93 to 3.83 (+30.7%) - market confidence in away side easing.
10-01 22:48
🔴Handicap omlaag★★☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to -0.5/-1, down 2 steps (0.5 goals) from opening - market momentum fading.
10-01 19:24
🟢Uitwinkans omhoog★★★★☆
Away win probability increased by 12.01 points to 55.13% - market probability distribution shifted.
10-01 19:24
🔴Thuiswinkans omlaag★★★☆☆
Home win probability decreased by 9.69 points to 21.51% - market probability distribution shifted.
10-01 19:24
🟢Uitprijs omlaag★★★★★
Away win odds dropped from 2.12 to 1.67 (-21.2%) - away side attracting more attention.
10-01 19:24
🔴Thuisprijs omhoog★★★★★
Away win odds rose from 2.93 to 4.28 (+46.1%) - market confidence in away side easing.
10-01 16:03
🟢Uitwinkans omhoog★★★☆☆
Away win probability increased by 7.28 points to 50.4% - market probability distribution shifted.
10-01 16:03
🔴Thuiswinkans omlaag★★★☆☆
Home win probability decreased by 6.14 points to 25.06% - market probability distribution shifted.
10-01 16:03
🟢Uitprijs omlaag★★★★☆
Away win odds dropped from 2.12 to 1.83 (-13.7%) - away side attracting more attention.
10-01 16:03
🔴Thuisprijs omhoog★★★★★
Away win odds rose from 2.93 to 3.68 (+25.6%) - market confidence in away side easing.
10-01 12:51
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.31 points to 45.43% - market probability distribution shifted.
10-01 12:51
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.34 points to 28.86% - market probability distribution shifted.
10-01 12:51
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.93 to 3.18 (+8.5%) - market confidence in away side easing.
10-01 12:51
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to -0.5, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-01 12:51
🟢Uitprijs omlaag★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.12 to 2.02 (-4.7%) - away side attracting more attention.
10-01 09:30
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.3 points to 45.42% - market probability distribution shifted.
10-01 09:30
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.25 points to 28.95% - market probability distribution shifted.
10-01 09:30
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.93 to 3.17 (+8.2%) - market confidence in away side easing.
10-01 06:23
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.46 points to 45.58% - market probability distribution shifted.
10-01 06:23
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.3 points to 28.9% - market probability distribution shifted.
10-01 06:23
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.12 to 2.01 (-5.2%) - away side attracting more attention.
10-01 06:23
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.

Overzicht

Alle modules
09-30 18:11
OpeningsrecordOpening
10-01 06:23
Handicap Uitwater daaltHandicap
10-01 06:23
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-01 06:23
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-01 09:30
Handicap Thuiswater stijgtHandicap
10-01 09:30
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-01 12:51
Handicap Lijn daaltHandicap
10-01 16:03
Handicap Lijn daaltHandicap
10-01 19:24
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-01 19:24
KansveranderingThuiskans daaltKans
10-01 22:48
Europa Thuisquote daaltEuropa
10-02 01:59
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-02 01:59
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-02 01:59
Handicap Uitwater stijgtHandicap
10-02 01:59
Over/Under Overwater stijgtOver/Under
10-02 03:19
Handicap Uitwater stijgtHandicap
10-02 03:19
Over/Under Overwater stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

7
Handicapwijzigingen
5
Over/Under-wijzigingen
3
Quotewijzigingen
1
Kanswijzigingen
12
Totaal records
3dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
09-30
10-01
10-02