Dewa United FC vs Persija Jakarta Analyse van quotebeweging | Liga 1 | 168.Tips

Liga 1 2026-10-31 20:00
Dewa United FCDewa United FC
VS
Persija JakartaPersija Jakarta
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-29 12:46:18
Gerichte monitoring Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.90 +0.25 0.86
Over/Under 0.89 2.5/3 0.87
Europa 2.77 | 3.33 | 2.23
Kans 32.5% | 27.1% | 40.4%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Europese Quoteringen bewoog naar uitploeg, terwijl de andere kernsignalen niet overeenkwamen. Bewijs: 2.57 → 2.77
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Gerichte monitoring Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-29 12:46:18

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingNog geen significante handicapbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-27 08:490.77 +0.25 0.99Opening
10-29 12:460.90 +0.25 0.86Thuiswater stijgt
0.750.870.99135Home WaterAway Water+0.25
Tijdlijn
10-27 08:49 Opening
+0.25
10-29 12:46
+0.25
10-29 12:46 Nieuwste
+0.25
5
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-27 08:490.89 2.5/3 0.87Opening
10-29 09:000.69 2.5 1.01Lijn daalt
10-29 12:460.89 2.5/3 0.87Lijn stijgt
0.690.851.01135OverUnder2.5/3
Tijdlijn
10-27 08:49 Opening
2.5/3(0.89 / 0.87)
10-29 09:00
2.5(0.69 / 1.01)
10-29 12:46
2.5/3(0.89 / 0.87)
10-29 12:46 Nieuwste
2.5/3(0.89 / 0.87)
5
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-27 08:492.57 / 3.31 / 2.36Opening
10-28 23:522.75 / 3.32 / 2.24Thuisquote stijgt
10-29 12:462.77 / 3.33 / 2.23Geen wijziging
2.232.783.33135HomeDrawAway
Tijdlijn
10-27 08:49 Opening
2.57 / 3.31 / 2.36
10-28 23:52
2.75 / 3.32 / 2.24
10-29 12:46 Nieuwste
2.77 / 3.33 / 2.23
5
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-27 08:4934.9% / 27.1% / 38.0%Opening
10-29 12:4632.5% / 27.1% / 40.4%Geen wijziging
27.133.740.4135Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-27 08:49 Opening
34.90%
10-29 12:46 Nieuwste
32.53%
5
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-2.37%
Cumulatieve thuiskans
±2.09%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-29 09:00
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.38 points to 40.38% - market probability distribution shifted.
10-29 09:00
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.4 points to 32.5% - market probability distribution shifted.
10-29 09:00
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.36 to 2.23 (-5.5%) - away side attracting more attention.
10-29 09:00
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.57 to 2.77 (+7.8%) - market confidence in away side easing.
10-29 09:00
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 2.5, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-28 23:52
🟢Uitwinkans omhoog★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.17 points to 40.17% - market probability distribution shifted.
10-28 23:52
🔴Thuiswinkans omlaag★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.18 points to 32.72% - market probability distribution shifted.
10-28 23:52
🟢Uitprijs omlaag★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.36 to 2.24 (-5.1%) - away side attracting more attention.
10-28 23:52
🔴Thuisprijs omhoog★★★☆☆
Away win odds rose from 2.57 to 2.75 (+7.0%) - market confidence in away side easing.

Overzicht

Alle modules
10-27 08:49
OpeningsrecordOpening
10-28 23:52
Europa Thuisquote stijgtEuropa
10-29 09:00
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-29 12:46
Handicap Thuiswater stijgtHandicap
10-29 12:46
Over/Under Lijn stijgtOver/Under

Overzichtsstatistieken

1
Handicapwijzigingen
2
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
5
Totaal records
3dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Gerichte monitoring
Monitoringniveau
Gerichte monitoring
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-27
10-28
10-29
Wedstrijd delen