Deportes Limache vs CD Palestino Analyse van quotebeweging | Chilean Primera División | 168 Tips

Chilean Primera División 2026-10-12 07:00
Deportes LimacheDeportes Limache
VS
CD PalestinoCD Palestino
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-10-11 22:57:32
Voor wedstrijd - hoge frequentie Tot aftrap

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.86 0 1.03
Over/Under 1.02 3 0.84
Europa 2.30 | 3.45 | 2.75
Kans 40.0% | 26.6% | 33.4%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Handicap,Europese Quoteringen tonen dezelfde richting naar uitploeg.
Marktovereenstemming
Gemengd
Marktdekking
Handicap · Over/Under · Europa
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ★★★☆☆ Kernmarktsignalen wijzen in dezelfde richting. Live monitoring: Voor wedstrijd - hoge frequentie Tijd tot aftrap: Tot aftrap Laatste marktstatus: 2026-10-11 22:57:32

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

van
OpmerkingDe handicap daalde met één stap ten opzichte van de vorige observatie.
Geschiedenis
10-04 08:560.95 -0.25 0.87Opening
10-08 06:150.62 0 1.15Lijn daalt
10-08 17:140.95 -0.25 0.87Lijn stijgt
10-11 22:570.86 0 1.03Lijn daalt
0.620.891.1511426Home WaterAway Water0
Tijdlijn
10-04 08:56 Opening
-0.25
10-08 06:15
0
10-08 17:14
-0.25
10-11 22:57
0
10-11 22:57 Nieuwste
0
26
Aantal records
3
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
2
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:560.95 3 0.85Opening
10-08 06:150.69 2.5/3 1.05Lijn daalt
10-08 17:140.97 3 0.83Lijn stijgt
10-11 22:571.02 3 0.84Geen wijziging
0.690.871.0511426OverUnder3
Tijdlijn
10-04 08:56 Opening
3(0.95 / 0.85)
10-08 06:15
2.5/3(0.69 / 1.05)
10-08 17:14
3(0.97 / 0.83)
10-11 22:57 Nieuwste
3(1.02 / 0.84)
26
Aantal records
2
Aantal wijzigingen
1
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Europa

van
OpmerkingEen kleine opwaartse wijziging in de thuiswinstprijs werd geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:562.13 / 3.55 / 2.88Opening
10-11 22:572.30 / 3.45 / 2.75Thuisquote stijgt
2.132.853.5711426HomeDrawAway
Tijdlijn
10-04 08:56 Opening
2.13 / 3.55 / 2.88
10-11 22:57
2.30 / 3.45 / 2.75
10-11 22:57 Nieuwste
2.30 / 3.45 / 2.75
26
Aantal records
1
Aantal wijzigingen
1
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
★★★★★

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
10-04 08:5642.7% / 25.6% / 31.6%Opening
10-11 22:5740.0% / 26.6% / 33.4%Geen wijziging
25.634.242.711426Home%Draw%Away%
Tijdlijn
10-04 08:56 Opening
42.74%
10-11 22:57 Nieuwste
39.95%
26
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
-2.79%
Cumulatieve thuiskans
±1.99%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
10-08 06:15
🔴Totaal omlaag★★☆☆☆
O/U line moved from 3 to 2.5/3, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-08 06:15
🔴Handicap omlaag★☆☆☆☆
Handicap moved from 0/0.5 to 0, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.

Overzicht

Alle modules
10-04 08:56
OpeningsrecordOpening
10-08 06:15
Handicap Lijn daaltHandicap
10-08 06:15
Over/Under Lijn daaltOver/Under
10-08 17:14
Handicap Lijn stijgtHandicap
10-08 17:14
Over/Under Lijn stijgtOver/Under
10-11 22:57
Handicap Lijn daaltHandicap
10-11 22:57
Europa Thuisquote stijgtEuropa

Overzichtsstatistieken

3
Handicapwijzigingen
2
Over/Under-wijzigingen
1
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
26
Totaal records
8dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Hoge frequentie
Monitoringniveau
Voor wedstrijd - hoge frequentie
Huidige status · Tot aftrap
Wijziging markttemperatuur
10-05
10-06
10-07
10-08
10-09
10-10
10-11
Wedstrijd delen