EFL Cup

Cheltenham Town FC vs Charlton Athletic FC Analyse van quotebeweging | EFL Cup | 168 Tips

Cheltenham Town FC
VS
Charlton Athletic FC
Tijd openingsrecord Laatste update 2026-08-08 19:25:27
Beëindigd Gestart

Snapshot

Nieuwste snapshot
Handicap 0.95 +0.75 0.87
Over/Under 0.98 2.5/3 0.82
Europa 4.66 | 3.96 | 1.64
Kans 19.9% | 23.4% | 56.6%

Signaaloverzicht

Marktstatus: Markt beweegt
Marktconsensus
Dominante markt
Alleen Handicap toont momenteel een thuisploeg-richting. Bewijs: +1 → +0.75
Marktovereenstemming
Onvoldoende
Marktdekking
Handicap
Marktbewijs
1
Marktsignalen
Sterkte ★☆☆☆☆ Er is niet genoeg cross-marktbeweging voor een richtingssamenvatting. Live monitoring: Beëindigd Tijd tot aftrap: Gestart Laatste marktstatus: 2026-08-08 19:25:27

Handicap

van
OpmerkingEen kleine opwaartse handicapwijziging werd geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:190.75 +1 1.01Opening
08-06 13:160.88 +0.75 0.77Lijn stijgt
08-07 15:460.78 +1 1.04Lijn daalt
08-08 16:020.70 +1 1.20Uitwater stijgt
08-08 19:250.95 +0.75 0.87Lijn stijgt
Tijdlijn
08-05 14:19 Opening
+1
08-06 13:16
+0.75
08-07 15:46
+1
08-08 16:02
+1
08-08 19:25
+0.75
08-08 19:25 Nieuwste
+0.75
6
Aantal records
4
Aantal wijzigingen
2
Aantal stijgingen
1
Aantal dalingen
Omvang
★★★★★

Over/Under

van
OpmerkingNog geen significante totaalbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:190.91 2.5/3 0.85Opening
08-08 19:250.98 2.5/3 0.82Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:19 Opening
2.5/3(0.91 / 0.85)
08-08 19:25 Nieuwste
2.5/3(0.98 / 0.82)
6
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Aantal stijgingen
0
Aantal dalingen
Omvang
Geen wijziging

Europa

van
OpmerkingNog geen significante 1X2-prijsbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:194.64 / 3.93 / 1.63Opening
08-08 19:254.66 / 3.96 / 1.64Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:19 Opening
4.64 / 3.93 / 1.63
08-08 19:25 Nieuwste
4.66 / 3.96 / 1.64
6
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
0
Thuisquotewijziging
0
Uitquotewijziging
Omvang
Geen wijziging

Kans

van
OpmerkingNog geen significante winkansbeweging geregistreerd.
Geschiedenis
08-05 14:1919.9% / 23.5% / 56.6%Opening
08-08 19:2519.9% / 23.4% / 56.6%Geen wijziging
Tijdlijn
08-05 14:19 Opening
19.89%
08-08 19:25 Nieuwste
19.93%
6
Aantal records
0
Aantal wijzigingen
+0.04%
Cumulatieve thuiskans
±0.11%
Max. enkele beweging
Omvang
Geen wijziging

Gebeurtenissen

gebeurtenis
08-06 13:16
🟢Handicap omhoog★☆☆☆☆
Handicap -1 to -0.5/1, +1 steps (0.25 goals) - shifted toward home side.

Overzicht

Alle modules
08-05 14:19
OpeningsrecordOpening
08-06 13:16
Handicap Lijn stijgtHandicap
08-07 15:46
Handicap Lijn daaltHandicap
08-08 16:02
Handicap Uitwater stijgtHandicap
08-08 19:25
Handicap Lijn stijgtHandicap

Overzichtsstatistieken

4
Handicapwijzigingen
0
Over/Under-wijzigingen
0
Quotewijzigingen
0
Kanswijzigingen
6
Totaal records
4dag
Monitoringdagen
★★★★★
Marktactiviteit
Beëindigd
Monitoringniveau
Beëindigd
Huidige status · Gestart
Wijziging markttemperatuur
08-05
08-06
08-07
08-08