AC Sparta Prague vs Lillestrøm SK Kertoimien liikeanalyysi | UEFA Europa League | 168 Tips

UEFA Europa League 2026-10-16 00:45
AC Sparta PragueAC Sparta Prague
VS
Lillestrøm SKLillestrøm SK
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-15 16:33:17
Ennen ottelua - korkea taajuus Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.94 -1.25 0.95
Yli/Alle 1.04 3.5 0.83
Eurooppa 1.38 | 5.22 | 7.05
Todennäköisyys 68.5% | 18.1% | 13.4%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Vain Aasian tasoitus näyttää tällä hetkellä vierasjoukkue-suunnan.
Markkinoiden yksimielisyys
Riittämätön
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
1
Markkinasignaalit
Vahvuus ★☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Ennen ottelua - korkea taajuus Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-15 16:33:17

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiTasoituslinja liikkui yhden tason alaspäin.
Historia
10-08 04:391.02 -1.5 0.87Avaus
10-15 16:330.94 -1.25 0.95Jana alas
0.830.931.0211835Home WaterAway Water-1.25
Aikajana
10-08 04:39 Avaus
-1.5
10-15 16:33
-1.25
10-15 16:33 Uusin
-1.25
35
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiYli/alle-linja nousi merkittävästi avauksesta.
Historia
10-08 04:390.76 2.5/3 1.16Avaus
10-08 14:440.87 3 0.93Jana ylös
10-15 05:291.12 3/3.5 0.79Jana ylös
10-15 14:510.98 3.5 0.89Jana ylös
10-15 16:331.04 3.5 0.83Ei muutosta
0.760.961.1611835OverUnder3.5
Aikajana
10-08 04:39 Avaus
2.5/3(0.76 / 1.16)
10-08 14:44
3(0.87 / 0.93)
10-15 05:29
3/3.5(1.12 / 0.79)
10-15 14:51
3.5(0.98 / 0.89)
10-15 16:33 Uusin
3.5(1.04 / 0.83)
35
Tallenteiden määrä
3
Muutosten määrä
3
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-08 04:391.35 / 5.06 / 7.76Avaus
10-15 16:331.38 / 5.22 / 7.05Vieraskerroin alas
1.324.778.2111835HomeDrawAway
Aikajana
10-08 04:39 Avaus
1.35 / 5.06 / 7.76
10-15 16:33
1.38 / 5.22 / 7.05
10-15 16:33 Uusin
1.38 / 5.22 / 7.05
35
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-08 04:3969.4% / 18.5% / 12.1%Avaus
10-15 16:3368.5% / 18.1% / 13.4%Ei muutosta
11.541.471.311835Home%Draw%Away%
Aikajana
10-08 04:39 Avaus
69.41%
10-15 16:33 Uusin
68.49%
35
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
-0.92%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±2.86%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-15 14:51
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.08 (+4.1%) - market confidence in away side easing.
10-15 14:51
🟢Yhteensä ylös★★★★☆
O/U line surged from 2.5/3 to 3.5, up 0.75 goals from opening - goal expectation surging strongly.
10-15 13:03
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.07 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-15 13:03
🟢Yhteensä ylös★★★☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 3/3.5, up 0.5 goals from opening - goal expectation rising notably.
10-15 09:39
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.0 (+3.1%) - market confidence in away side easing.
10-15 08:12
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.07 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-15 06:38
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.21 (+5.8%) - market confidence in away side easing.
10-15 05:29
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.17 (+5.3%) - market confidence in away side easing.
10-15 03:43
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.12 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-15 03:43
🟢Yhteensä ylös★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 3, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-15 01:44
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.08 (+4.1%) - market confidence in away side easing.
10-14 23:55
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.07 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-14 22:53
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.05 (+3.7%) - market confidence in away side easing.
10-14 18:28
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.03 (+3.5%) - market confidence in away side easing.
10-14 14:06
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.02 (+3.4%) - market confidence in away side easing.
10-14 10:48
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.03 (+3.5%) - market confidence in away side easing.
10-14 07:10
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 7.76 to 8.05 (+3.7%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-08 04:39
AvaustallenneAvaus
10-08 14:44
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-15 05:29
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-15 14:51
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-15 16:33
Tasoitus Jana alasTasoitus
10-15 16:33
Eurooppa Vieraskerroin alasEurooppa

Yleiskatsauksen tilastot

1
Tasoitusmuutokset
3
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
35
Tallenteet yhteensä
8päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Korkea taajuus
Valvontataso
Ennen ottelua - korkea taajuus
Nykyinen tila · Aloitukseen
Markkinalämmön muutos
10-09
10-10
10-11
10-12
10-13
10-14
10-15