Deportivo Alavés vs Malaga Kertoimien liikeanalyysi | La Liga | 168.Tips

La Liga 2026-10-24 03:00
Deportivo AlavésDeportivo Alavés
VS
MalagaMalaga
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-19 20:49:01
Normaali valvonta Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 1.06 -0.75 0.82
Yli/Alle 0.86 2/2.5 1.02
Eurooppa 1.76 | 3.55 | 4.64
Todennäköisyys 53.3% | 26.4% | 20.2%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Vain Aasian tasoitus näyttää tällä hetkellä kotijoukkue-suunnan. Todisteet: -0.5 → -0.75
Markkinoiden yksimielisyys
Riittämätön
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Eurooppa
Markkinatodisteet
1
Markkinasignaalit
Vahvuus ★☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Normaali valvonta Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-19 20:49:01

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiTasoituslinja liikkui yhden tason ylöspäin.
Historia
10-16 05:220.88 -0.5 1.00Avaus
10-19 00:581.06 -0.75 0.82Jana ylös
10-19 20:491.06 -0.75 0.82Ei muutosta
0.820.941.06159Home WaterAway Water-0.75
Aikajana
10-16 05:22 Avaus
-0.5
10-19 00:58
-0.75
10-19 20:49 Uusin
-0.75
9
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiMerkittävää kokonaisliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-16 05:220.89 2/2.5 0.99Avaus
10-19 20:490.86 2/2.5 1.02Ei muutosta
0.860.941.02159OverUnder2/2.5
Aikajana
10-16 05:22 Avaus
2/2.5(0.89 / 0.99)
10-19 20:49 Uusin
2/2.5(0.86 / 1.02)
9
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
Ei muutosta

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-16 05:221.83 / 3.48 / 4.32Avaus
10-19 00:581.78 / 3.52 / 4.55Vieraskerroin ylös
10-19 20:491.76 / 3.55 / 4.64Ei muutosta
1.763.204.64159HomeDrawAway
Aikajana
10-16 05:22 Avaus
1.83 / 3.48 / 4.32
10-19 00:58
1.78 / 3.52 / 4.55
10-19 20:49 Uusin
1.76 / 3.55 / 4.64
9
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-16 05:2251.3% / 27.0% / 21.7%Avaus
10-19 20:4953.3% / 26.4% / 20.2%Ei muutosta
20.236.853.3159Home%Draw%Away%
Aikajana
10-16 05:22 Avaus
51.30%
10-19 20:49 Uusin
53.33%
9
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
+2.03%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±1.44%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-19 09:47
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 4.32 to 4.6 (+6.5%) - market confidence in away side easing.
10-19 09:47
🟢Kotihinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 1.83 to 1.77 (-3.3%) - away side attracting more attention.
10-19 09:47
🟢Tasoitus ylös★☆☆☆☆
Handicap moved from 0.5 to 0.5/1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-19 00:58
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 4.32 to 4.55 (+5.3%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-16 05:22
AvaustallenneAvaus
10-19 00:58
Tasoitus Jana ylösTasoitus
10-19 00:58
Eurooppa Vieraskerroin ylösEurooppa

Yleiskatsauksen tilastot

1
Tasoitusmuutokset
0
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
9
Tallenteet yhteensä
4päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Normaali
Valvontataso
Normaali valvonta
Nykyinen tila · Aloitukseen
Markkinalämmön muutos
10-16
10-17
10-18
10-19