Deportivo Riestra vs Club Atlético Unión Kertoimien liikeanalyysi | Argentiinan Primera División | 168.Tips

Argentiinan Primera División 2026-10-20 08:15
Deportivo RiestraDeportivo Riestra
VS
Club Atlético UniónClub Atlético Unión
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-19 21:56:35
Ennen ottelua - korkea taajuus Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.99 -0.25 0.90
Yli/Alle 0.88 2 0.99
Eurooppa 2.23 | 2.95 | 3.49
Todennäköisyys 41.8% | 31.6% | 26.7%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Päämarkkinat osoittavat rajoitettua liikettä.
Markkinoiden yksimielisyys
Ei merkittävää liikettä
Markkinoiden kattavuus
Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
1
Markkinasignaalit
Vahvuus ☆☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Ennen ottelua - korkea taajuus Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-19 21:56:35

💡 168.Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiMerkittävää tasoitusliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-14 10:200.93 -0.25 0.95Avaus
10-19 21:560.99 -0.25 0.90Ei muutosta
0.850.951.0411120Home WaterAway Water-0.25
Aikajana
10-14 10:20 Avaus
-0.25
10-19 21:56 Uusin
-0.25
20
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
Ei muutosta

Yli/Alle

/
KommenttiPieni ylöspäin suuntautuva muutos maalimäärälinjassa kirjattiin.
Historia
10-14 10:200.82 1.5/2 1.05Avaus
10-19 15:061.06 2 0.81Jana ylös
10-19 21:560.88 2 0.99Ei muutosta
0.800.941.0711120OverUnder2
Aikajana
10-14 10:20 Avaus
1.5/2(0.82 / 1.05)
10-19 15:06
2(1.06 / 0.81)
10-19 21:56 Uusin
2(0.88 / 0.99)
20
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-14 10:202.26 / 2.84 / 3.46Avaus
10-19 21:562.23 / 2.95 / 3.49Vieraskerroin alas
2.142.953.7511120HomeDrawAway
Aikajana
10-14 10:20 Avaus
2.26 / 2.84 / 3.46
10-19 21:56
2.23 / 2.95 / 3.49
10-19 21:56 Uusin
2.23 / 2.95 / 3.49
20
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-14 10:2040.8% / 32.5% / 26.7%Avaus
10-19 21:5641.8% / 31.6% / 26.7%Ei muutosta
24.834.143.511120Home%Draw%Away%
Aikajana
10-14 10:20 Avaus
40.83%
10-19 21:56 Uusin
41.76%
20
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
+0.93%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±1.70%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-19 20:35
🟢Kotivoittotod. ylös★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.63 points to 43.46% - market probability distribution shifted.
10-19 20:35
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.75 (+8.4%) - market confidence in away side easing.
10-19 20:35
🟢Kotihinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 2.26 to 2.14 (-5.3%) - away side attracting more attention.
10-19 20:35
🟢Yhteensä ylös★★☆☆☆
O/U line moved from 1.5/2 to 2, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-19 17:43
🟢Kotivoittotod. ylös★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.16 points to 42.99% - market probability distribution shifted.
10-19 17:43
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.7 (+6.9%) - market confidence in away side easing.
10-19 17:43
🟢Kotihinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.26 to 2.16 (-4.4%) - away side attracting more attention.
10-19 15:06
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.68 (+6.4%) - market confidence in away side easing.
10-19 15:06
🟢Kotihinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.26 to 2.17 (-4.0%) - away side attracting more attention.
10-19 13:03
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.62 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-19 11:21
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.63 (+4.9%) - market confidence in away side easing.
10-19 04:44
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.62 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-18 22:53
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.61 (+4.3%) - market confidence in away side easing.
10-18 08:22
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.6 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-18 00:55
🔴Vierashinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 3.46 to 3.65 (+5.5%) - market confidence in away side easing.
10-18 00:55
🟢Kotihinta alas★★☆☆☆
Away win odds dropped from 2.26 to 2.18 (-3.5%) - away side attracting more attention.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-14 10:20
AvaustallenneAvaus
10-19 15:06
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-19 21:56
Eurooppa Vieraskerroin alasEurooppa

Yleiskatsauksen tilastot

0
Tasoitusmuutokset
1
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
20
Tallenteet yhteensä
6päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Korkea taajuus
Valvontataso
Ennen ottelua - korkea taajuus
Nykyinen tila · Aloitukseen
Markkinalämmön muutos
10-14
10-15
10-16
10-17
10-18
10-19