Clube Atlético Mineiro vs Coritiba FBC Kertoimien liikeanalyysi | Campeonato Brasileiro Série A | 168 Tips

Campeonato Brasileiro Série A 2026-10-18 05:30
Clube Atlético MineiroClube Atlético Mineiro
VS
Coritiba FBCCoritiba FBC
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-17 20:51:39
Ennen ottelua - korkea taajuus Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.91 -0.75 0.98
Yli/Alle 0.98 2.5/3 0.89
Eurooppa 1.62 | 3.94 | 5.10
Todennäköisyys 57.8% | 23.8% | 18.4%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Päämarkkinat ovat kohdistuneet vieraspuolelle. Todisteet: 1.51 → 1.6
Markkinoiden yksimielisyys
Linjassa
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
3
Markkinasignaalit
Vahvuus ★★★☆☆ Päämarkkinasignaalit osoittavat samaan suuntaan. Livevalvonta: Ennen ottelua - korkea taajuus Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-17 20:51:39

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiTasoitus laski yhden askeleen edellisestä havainnosta.
Historia
10-14 09:580.95 -1 0.93Avaus
10-17 08:330.82 -0.75 1.07Jana alas
10-17 20:510.91 -0.75 0.98Ei muutosta
0.810.951.0811018Home WaterAway Water-0.75
Aikajana
10-14 09:58 Avaus
-1
10-17 08:33
-0.75
10-17 20:51 Uusin
-0.75
18
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiMerkittävää kokonaisliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-14 09:581.04 2.5/3 0.83Avaus
10-17 08:330.85 2.5 1.02Jana alas
10-17 17:531.01 2.5/3 0.86Jana ylös
10-17 20:510.98 2.5/3 0.89Ei muutosta
0.830.941.0411018OverUnder2.5/3
Aikajana
10-14 09:58 Avaus
2.5/3(1.04 / 0.83)
10-17 08:33
2.5(0.85 / 1.02)
10-17 17:53
2.5/3(1.01 / 0.86)
10-17 20:51 Uusin
2.5/3(0.98 / 0.89)
18
Tallenteiden määrä
2
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
1
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiKoti-1X2-hinta nousi pienellä määrällä.
Historia
10-14 09:581.51 / 4.10 / 5.95Avaus
10-17 04:331.56 / 4.00 / 5.54Vieraskerroin alas
10-17 20:511.62 / 3.94 / 5.10Ei muutosta
1.513.755.9911018HomeDrawAway
Aikajana
10-14 09:58 Avaus
1.51 / 4.10 / 5.95
10-17 04:33
1.56 / 4.00 / 5.54
10-17 20:51 Uusin
1.62 / 3.94 / 5.10
18
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiPieni alaspäin suuntautuva muutos kotijoukkueen implisiittisessä todennäköisyydessä kirjattiin.
Historia
10-14 09:5861.6% / 22.7% / 15.7%Avaus
10-17 20:5157.8% / 23.8% / 18.4%Ei muutosta
15.638.761.811018Home%Draw%Away%
Aikajana
10-14 09:58 Avaus
61.65%
10-17 20:51 Uusin
57.84%
18
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
-3.81%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±1.27%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-17 19:09
🟢Vierasvoittotod. ylös★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.2 points to 17.85% - market probability distribution shifted.
10-17 19:09
🟢Vierashinta alas★★★★☆
Away win odds dropped from 5.95 to 5.24 (-11.9%) - away side attracting more attention.
10-17 19:09
🔴Kotivoittotod. alas★★☆☆☆
Home win probability decreased by 3.18 points to 58.47% - market probability distribution shifted.
10-17 19:09
🔴Kotihinta ylös★★★☆☆
Away win odds rose from 1.51 to 1.6 (+6.0%) - market confidence in away side easing.
10-17 19:09
🔴Tasoitus alas★☆☆☆☆
Handicap moved from 1 to 0.5/1, down 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward away side.
10-17 15:39
🟢Vierasvoittotod. ylös★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.14 points to 17.79% - market probability distribution shifted.
10-17 15:39
🟢Vierashinta alas★★★★☆
Away win odds dropped from 5.95 to 5.26 (-11.6%) - away side attracting more attention.
10-17 15:39
🔴Yhteensä alas★★☆☆☆
O/U line moved from 2.5/3 to 2.5, down 0.25 goals from opening - goal expectation slightly lower.
10-17 12:53
🔴Kotivoittotod. alas★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.42 points to 59.23% - market probability distribution shifted.
10-17 12:53
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 5.95 to 5.44 (-8.6%) - away side attracting more attention.
10-17 12:53
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.51 to 1.58 (+4.6%) - market confidence in away side easing.
10-17 10:31
🔴Kotivoittotod. alas★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.37 points to 59.28% - market probability distribution shifted.
10-17 10:31
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 5.95 to 5.47 (-8.1%) - away side attracting more attention.
10-17 08:33
🔴Kotivoittotod. alas★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.21 points to 59.44% - market probability distribution shifted.
10-17 08:33
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.51 to 1.57 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-17 04:33
🟢Vierashinta alas★★★☆☆
Away win odds dropped from 5.95 to 5.54 (-6.9%) - away side attracting more attention.
10-17 04:33
🔴Kotihinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.51 to 1.56 (+3.3%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-14 09:58
AvaustallenneAvaus
10-17 04:33
Eurooppa Vieraskerroin alasEurooppa
10-17 08:33
Tasoitus Jana alasTasoitus
10-17 08:33
Yli/Alle Jana alasYli/Alle
10-17 17:53
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle