Bayern Munchen vs RB Leipzig Kertoimien liikeanalyysi | Bundesliga | 168 Tips

Bundesliga 2026-10-18 00:30
Bayern MunchenBayern Munchen
VS
RB LeipzigRB Leipzig
Avaustallenteen aika Viimeisin päivitys 2026-10-17 14:45:43
Ennen ottelua - korkea taajuus Aloitukseen

Tilannekuva

Uusin tilannekuva
Tasoitus 0.91 -2.25 0.98
Yli/Alle 0.93 4.5/5 0.95
Eurooppa 1.20 | 7.84 | 10.32
Todennäköisyys 78.8% | 12.1% | 9.2%

Signaalikooste

Markkinatila: Markkina liikkuu
Markkinakonsensus
Hallitseva markkina
Vain Aasian tasoitus osoittaa liikettä kohti kotijoukkue; muut pääsignaalit eivät vastaa. Todisteet: -2 → -2.25
Markkinoiden yksimielisyys
Riittämätön
Markkinoiden kattavuus
Tasoitus · Yli/Alle · Eurooppa
Markkinatodisteet
2
Markkinasignaalit
Vahvuus ★☆☆☆☆ Markkinoiden välinen liike ei riitä suuntayhteenvetoon. Livevalvonta: Ennen ottelua - korkea taajuus Aika aloitukseen: Aloitukseen Uusin markkinatila: 2026-10-17 14:45:43

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Tasoitus

/
KommenttiPieni ylöspäin suuntautuva tasoitusmuutos kirjattiin.
Historia
10-10 10:440.85 -2 1.03Avaus
10-16 07:371.02 -2.25 0.86Jana ylös
10-17 14:450.91 -2.25 0.98Ei muutosta
0.800.941.0811732Home WaterAway Water-2.25
Aikajana
10-10 10:44 Avaus
-2
10-16 07:37
-2.25
10-17 14:45 Uusin
-2.25
32
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Yli/Alle

/
KommenttiMaalimäärälinja siirtyi korkeammalle tasolle.
Historia
10-10 10:441.03 4.5 0.85Avaus
10-17 07:470.95 4.5/5 0.93Jana ylös
10-17 14:450.93 4.5/5 0.95Ei muutosta
0.850.941.0311732OverUnder4.5/5
Aikajana
10-10 10:44 Avaus
4.5(1.03 / 0.85)
10-17 07:47
4.5/5(0.95 / 0.93)
10-17 14:45 Uusin
4.5/5(0.93 / 0.95)
32
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
1
Nousujen määrä
0
Laskujen määrä
Suuruus
★★★★★

Eurooppa

/
KommenttiMerkittävää 1X2-hintaliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-10 10:441.23 / 6.96 / 9.27Avaus
10-17 07:471.20 / 7.85 / 10.36Vieraskerroin ylös
10-17 14:451.20 / 7.84 / 10.32Ei muutosta
1.205.8010.411732HomeDrawAway
Aikajana
10-10 10:44 Avaus
1.23 / 6.96 / 9.27
10-17 07:47
1.20 / 7.85 / 10.36
10-17 14:45 Uusin
1.20 / 7.84 / 10.32
32
Tallenteiden määrä
1
Muutosten määrä
0
Kotikerroinmuutos
1
Vieraskerroinmuutos
Suuruus
★★★★★

Todennäköisyys

/
KommenttiMerkittävää voittotodennäköisyysliikettä ei ole vielä kirjattu.
Historia
10-10 10:4476.4% / 13.5% / 10.1%Avaus
10-17 14:4578.8% / 12.1% / 9.2%Ei muutosta
9.1144.078.911732Home%Draw%Away%
Aikajana
10-10 10:44 Avaus
76.37%
10-17 14:45 Uusin
78.78%
32
Tallenteiden määrä
0
Muutosten määrä
+2.41%
Kumulatiivinen kotitodennäköisyys
±1.27%
Suurin yksittäinen liike
Suuruus
Ei muutosta

Tapahtumat

tapahtuma
10-17 12:04
🟢Kotivoittotod. ylös★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.35 points to 78.72% - market probability distribution shifted.
10-17 12:04
🔴Vierashinta ylös★★★★☆
Away win odds rose from 9.27 to 10.22 (+10.2%) - market confidence in away side easing.
10-17 12:04
🟢Yhteensä ylös★★☆☆☆
O/U line moved from 4.5 to 4.5/5, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-17 12:04
🟢Tasoitus ylös★☆☆☆☆
Handicap moved from 2 to 2/2.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-17 09:48
🟢Kotivoittotod. ylös★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.55 points to 78.92% - market probability distribution shifted.
10-17 09:48
🔴Vierashinta ylös★★★★☆
Away win odds rose from 9.27 to 10.4 (+12.2%) - market confidence in away side easing.
10-17 07:47
🟢Kotivoittotod. ylös★☆☆☆☆
Home win probability increased by 2.45 points to 78.82% - market probability distribution shifted.
10-17 07:47
🔴Vierashinta ylös★★★★☆
Away win odds rose from 9.27 to 10.36 (+11.8%) - market confidence in away side easing.
10-17 03:46
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 9.27 to 9.63 (+3.9%) - market confidence in away side easing.
10-17 00:52
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 9.27 to 9.61 (+3.7%) - market confidence in away side easing.
10-16 23:18
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 9.27 to 9.56 (+3.1%) - market confidence in away side easing.
10-16 21:14
🔴Vierashinta ylös★★☆☆☆
Away win odds rose from 9.27 to 9.55 (+3.0%) - market confidence in away side easing.

Yleiskatsaus

Kaikki moduulit
10-10 10:44
AvaustallenneAvaus
10-16 07:37
Tasoitus Jana ylösTasoitus
10-17 07:47
Yli/Alle Jana ylösYli/Alle
10-17 07:47
Eurooppa Vieraskerroin ylösEurooppa

Yleiskatsauksen tilastot

1
Tasoitusmuutokset
1
Yli/Alle-muutokset
1
Kertoimimuutokset
0
Todennäköisyysmuutokset
32
Tallenteet yhteensä
8päivä
Valvontapäivät
★★★★★
Markkinaaktiivisuus
Korkea taajuus
Valvontataso
Ennen ottelua - korkea taajuus
Nykyinen tila · Aloitukseen
Markkinalämmön muutos
10-11
10-12
10-13
10-14
10-15
10-16
10-17