Uzbekistan Super League

Xorazm Urganch vs Mashal Muborak Analyse af odds-bevægelse | Uzbekistan Super League | 168 Tips

Xorazm UrganchXorazm Urganch
VS
Mashal Muborak
Åbningsregistreringstid Seneste opdatering 2026-08-07 22:56:16
Afsluttet Begyndt

Øjebliksbillede

Seneste øjebliksbillede
Handicap 0.78 -0.75 1.08
Over/Under 0.78 2/2.5 1.06
Europa 1.67 | 3.48 | 4.79
Sandsynlighed 54.7% | 26.2% | 19.1%

Signaloversigt

Markedstilstand: Markedet bevæger sig
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kernemarkederne viser begrænset bevægelse i forhold til startobservationerne.
Markedsoverensstemmelse
Ingen væsentlig bevægelse
Markedsdækning
Handicap · Over/Under · Europa
Markedsbeviser
1
Markedssignaler
Styrke ☆☆☆☆☆ Der er ikke tilstrækkelig bevægelse på tværs af markederne til et retningsbestemt resumé. Live overvågning: Afsluttet Tid til afspark: Begyndt Seneste markedstilstand: 2026-08-07 22:56:16

Handicap

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig handicapbevægelse.
Historik
08-06 23:540.88 -0.75 0.88Åbning
08-07 19:110.96 -0.5 0.86Linje ned
08-07 22:120.84 -0.75 1.02Linje op
08-07 22:560.78 -0.75 1.08Ingen ændring
Tidslinje
08-06 23:54 Åbning
-0.75
08-07 19:11
-0.5
08-07 22:12
-0.75
08-07 22:56 Seneste
-0.75
6
Antal registreringer
2
Antal ændringer
1
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Over/Under

af
KommentarOver/Under-linjen rykkede en anelse ned i forhold til den tidligere observation.
Historik
08-06 23:540.97 2.5 0.79Åbning
08-07 19:110.80 2/2.5 1.00Linje ned
08-07 22:560.78 2/2.5 1.06Ingen ændring
Tidslinje
08-06 23:54 Åbning
2.5(0.97 / 0.79)
08-07 19:11
2/2.5(0.80 / 1.00)
08-07 22:56 Seneste
2/2.5(0.78 / 1.06)
6
Antal registreringer
1
Antal ændringer
0
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Europa

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig 1X2-odds bevægelse.
Historik
08-06 23:541.67 / 3.50 / 4.75Åbning
08-07 19:111.77 / 3.40 / 4.30Hjemmeodds op
08-07 22:121.67 / 3.47 / 4.80Hjemmeodds ned
08-07 22:561.67 / 3.48 / 4.79Ingen ændring
Tidslinje
08-06 23:54 Åbning
1.67 / 3.50 / 4.75
08-07 19:11
1.77 / 3.40 / 4.30
08-07 22:12
1.67 / 3.47 / 4.80
08-07 22:56 Seneste
1.67 / 3.48 / 4.79
6
Antal registreringer
2
Antal ændringer
2
Hjemmeoddsændring
0
Gæsteoddsændring
Størrelse
★★★★★

Sandsynlighed

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig bevægelse i vinder-sandsynligheden.
Historik
08-06 23:5454.7% / 26.1% / 19.2%Åbning
08-07 22:5654.7% / 26.2% / 19.1%Ingen ændring
Tidslinje
08-06 23:54 Åbning
54.68%
08-07 22:56 Seneste
54.69%
6
Antal registreringer
0
Antal ændringer
+0.01%
Kumulativ hjemmesandsynlighed
±2.92%
Maks. enkeltbevægelse
Størrelse
Ingen ændring

Begivenheder

begivenhed
08-07 22:56
🔴Total ned★★☆☆☆
O/U 2.5 to 2/2.5, -0.25 goals - goal expectation falling.
08-07 19:11
🟢Udesejr sands. op★☆☆☆☆
Away win probability increased by 2.07 points (19.23% to 21.3%) - probability distribution shifted.
08-07 19:11
🔴Hjemmesejr sands. ned★☆☆☆☆
Home win probability decreased by 2.93 points (54.68% to 51.75%) - probability distribution shifted.
08-07 19:11
🟢Udeodds ned★★★☆☆
Away win odds dropped 4.75 to 4.3 (-9.5%) - market backing away.
08-07 19:11
🔴Hjemmeodds op★★★☆☆
Home win odds rose 1.67 to 1.77 (+6.0%) - market cautious on home.
08-07 19:11
🔴Handicap ned★☆☆☆☆
Handicap 0.5/1 to 0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.

Oversigt

Alle moduler
08-06 23:54
ÅbningsregistreringÅbning
08-07 19:11
Handicap Linje nedHandicap
08-07 19:11
Over/Under Linje nedOver/Under
08-07 19:11
Europa Hjemmeodds opEuropa
08-07 22:12
Handicap Linje opHandicap
08-07 22:12
Europa Hjemmeodds nedEuropa

Oversigtsstatistik

2
Handicapændringer
1
Over/Under-ændringer
2
Oddsændringer
0
Sandsynlighedsændringer
6
Samlede registreringer
2dag
Overvågningsdage
★★★★★
Markedsaktivitet
Afsluttet
Overvågningsniveau
Afsluttet
Aktuel status · Begyndt
Ændring i markedsvarme
08-06
08-07