Real Betis vs FC Barcelona Analyse af odds-bevægelse | La Liga | 168 Tips

La Liga 2026-10-18 00:30
Real BetisReal Betis
VS
FC BarcelonaFC Barcelona
Åbningsregistreringstid Seneste opdatering 2026-10-17 14:45:12
Før kamp - høj frekvens Til afspark

Øjebliksbillede

Seneste øjebliksbillede
Handicap 0.97 +1.25 0.92
Over/Under 0.80 4 1.08
Europa — | — | —
Sandsynlighed — | — | —

Signaloversigt

Markedstilstand: Markedet bevæger sig
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kun Handicap viser i øjeblikket en retning mod hjemmehold. Beviser: +1.5 → +1.25
Markedsoverensstemmelse
Utilstrækkelig
Markedsdækning
Handicap · Over/Under · Europa
Markedsbeviser
2
Markedssignaler
Styrke ★☆☆☆☆ Der er ikke tilstrækkelig bevægelse på tværs af markederne til et retningsbestemt resumé. Live overvågning: Før kamp - høj frekvens Tid til afspark: Til afspark Seneste markedstilstand: 2026-10-17 14:45:12

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

af
KommentarHandicaplinjen flyttede sig et niveau op fra den tidligere observation.
Historik
10-10 10:430.88 +1.5 1.00Åbning
10-13 16:201.03 +1.25 0.85Linje op
10-15 11:170.85 +1.5 1.03Linje ned
10-15 20:221.02 +1.25 0.86Linje op
10-17 02:330.86 +1.5 1.02Linje ned
10-17 07:461.00 +1.25 0.89Linje op
10-17 14:450.97 +1.25 0.92Ingen ændring
0.830.941.0511732Home WaterAway Water+1.25
Tidslinje
10-10 10:43 Åbning
+1.5
10-13 16:20
+1.25
10-15 11:17
+1.5
10-15 20:22
+1.25
10-17 02:33
+1.5
10-17 07:46
+1.25
10-17 14:45 Seneste
+1.25
32
Antal registreringer
5
Antal ændringer
3
Antal stigninger
2
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Over/Under

af
KommentarOver/Under-linjen rykkede en anelse op i forhold til den tidligere observation.
Historik
10-10 10:430.88 3.5/4 1.00Åbning
10-15 20:221.03 4 0.85Linje op
10-17 14:450.80 4 1.08Ingen ændring
0.800.941.0811732OverUnder4
Tidslinje
10-10 10:43 Åbning
3.5/4(0.88 / 1.00)
10-15 20:22
4(1.03 / 0.85)
10-17 14:45 Seneste
4(0.80 / 1.08)
32
Antal registreringer
1
Antal ændringer
1
Antal stigninger
0
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Europa

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig 1X2-odds bevægelse.
Historik
10-10 10:435.78 / 5.36 / 1.42Åbning
10-17 07:465.80 / 5.47 / 1.42Hjemmeodds ned
10-17 14:45— / — / —Ingen ændring
1.393.776.1611732HomeDrawAway
Tidslinje
10-10 10:43 Åbning
5.78 / 5.36 / 1.42
10-17 07:46
5.80 / 5.47 / 1.42
10-17 14:45 Seneste
— / — / —
32
Antal registreringer
1
Antal ændringer
1
Hjemmeoddsændring
0
Gæsteoddsændring
Størrelse
★★★★★

Sandsynlighed

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig bevægelse i vinder-sandsynligheden.
Historik
10-10 10:4316.3% / 17.5% / 66.2%Åbning
10-17 14:45— / — / —Ingen ændring
15.341.667.811732Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-10 10:43 Åbning
16.26%
10-17 14:45 Seneste
—
32
Antal registreringer
0
Antal ændringer
+0.00%
Kumulativ hjemmesandsynlighed
±0.97%
Maks. enkeltbevægelse
Størrelse
Ingen ændring

Begivenheder

begivenhed
10-17 12:04
🟢Total op★★☆☆☆
O/U line moved from 3.5/4 to 4, up 0.25 goals from opening - goal expectation slightly higher.
10-17 12:04
🟢Handicap op★☆☆☆☆
Handicap moved from -1.5 to -1/-1.5, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-17 03:46
🔴Hjemmeodds op★★★☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.16 (+6.6%) - market confidence in away side easing.
10-17 02:33
🔴Hjemmeodds op★★★☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.11 (+5.7%) - market confidence in away side easing.
10-16 21:13
🔴Hjemmeodds op★★★☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.07 (+5.0%) - market confidence in away side easing.
10-16 19:04
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.04 (+4.5%) - market confidence in away side easing.
10-16 17:38
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.02 (+4.2%) - market confidence in away side easing.
10-16 15:19
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 6.01 (+4.0%) - market confidence in away side easing.
10-16 11:44
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 5.98 (+3.5%) - market confidence in away side easing.
10-16 07:37
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 5.97 (+3.3%) - market confidence in away side easing.
10-16 04:23
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 5.98 (+3.5%) - market confidence in away side easing.
10-16 00:06
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 5.96 (+3.1%) - market confidence in away side easing.
10-11 08:41
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 5.78 to 5.99 (+3.6%) - market confidence in away side easing.

Oversigt

Alle moduler
10-10 10:43
ÅbningsregistreringÅbning
10-13 16:20
Handicap Linje opHandicap
10-15 11:17
Handicap Linje nedHandicap
10-15 20:22
Handicap Linje opHandicap
10-15 20:22
Over/Under Linje opOver/Under
10-17 02:33
Handicap Linje nedHandicap
10-17 07:46
Handicap Linje opHandicap
10-17 07:46
Europa Hjemmeodds nedEuropa

Oversigtsstatistik

5
Handicapændringer
1
Over/Under-ændringer
1
Oddsændringer
0
Sandsynlighedsændringer
32
Samlede registreringer
8dag
Overvågningsdage
★★★★★
Markedsaktivitet
Høj frekvens
Overvågningsniveau
Før kamp - høj frekvens
Aktuel status · Til afspark
Ændring i markedsvarme
10-11
10-12
10-13
10-14
10-15
10-16
10-17