Leagues Cup

Nashville SC vs Club León Analyse af odds-bevægelse | Leagues Cup | 168 Tips

Nashville SC
VS
Club León
Åbningsregistreringstid Seneste opdatering 2026-08-05 22:58:52
Afsluttet Begyndt

Øjebliksbillede

Seneste øjebliksbillede
Handicap 0.90 -0.5 0.99
Over/Under 0.90 2.5/3 0.97
Europa 1.78 | 3.70 | 4.07
Sandsynlighed 52.1% | 25.1% | 22.8%

Signaloversigt

Markedstilstand: Markedet bevæger sig
Markedskonsensus
Dominerende marked
Handicap, 1X2-odds og implicit sandsynlighed indikerer alle en bevægelse i retning mod udeholdet. Beviser: 1.58 → 1.78
Markedsoverensstemmelse
Ensrettet
Markedsdækning
Handicap · Europa · Sandsynlighed
Markedsbeviser
3
Markedssignaler
Styrke ★★★★☆ Kernemarkedernes signaler peger i den samme retning. Live overvågning: Afsluttet Tid til afspark: Begyndt Seneste markedstilstand: 2026-08-05 22:58:52

Handicap

af
KommentarHandicappet rykkede et trin ned i forhold til den tidligere observation.
Historik
08-04 20:530.80 -0.75 1.02Åbning
08-05 22:580.90 -0.5 0.99Linje ned
Tidslinje
08-04 20:53 Åbning
-0.75
08-05 22:58
-0.5
08-05 22:58 Seneste
-0.5
5
Antal registreringer
1
Antal ændringer
0
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Over/Under

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig total-bevægelse (over/under).
Historik
08-04 20:530.85 2.5/3 0.95Åbning
08-05 22:580.90 2.5/3 0.97Ingen ændring
Tidslinje
08-04 20:53 Åbning
2.5/3(0.85 / 0.95)
08-05 22:58 Seneste
2.5/3(0.90 / 0.97)
5
Antal registreringer
0
Antal ændringer
0
Antal stigninger
0
Antal fald
Størrelse
Ingen ændring

Europa

af
KommentarOdds for hjemmesejr steg mærkbart i forhold til startobservation.
Historik
08-04 20:531.58 / 3.96 / 4.91Åbning
08-05 22:581.78 / 3.70 / 4.07Hjemmeodds op
Tidslinje
08-04 20:53 Åbning
1.58 / 3.96 / 4.91
08-05 22:58
1.78 / 3.70 / 4.07
08-05 22:58 Seneste
1.78 / 3.70 / 4.07
5
Antal registreringer
1
Antal ændringer
1
Hjemmeoddsændring
0
Gæsteoddsændring
Størrelse
★★★★★

Sandsynlighed

af
KommentarDer blev registreret en lille nedadgående ændring i hjemmeholdets implicitte sandsynlighed.
Historik
08-04 20:5358.1% / 23.2% / 18.7%Åbning
08-05 22:5852.1% / 25.1% / 22.8%Hjemmesandsynl. ned
Tidslinje
08-04 20:53 Åbning
58.11%
08-05 22:58
52.13%
08-05 22:58 Seneste
52.13%
5
Antal registreringer
1
Antal ændringer
-5.98%
Kumulativ hjemmesandsynlighed
±4.55%
Maks. enkeltbevægelse
Størrelse
★★★★★

Begivenheder

begivenhed
08-05 22:58
🟢Udesejr sands. op★★☆☆☆
Away win probability increased by 4.1 points (18.7% to 22.8%) - probability distribution shifted.
08-05 22:58
🔴Hjemmesejr sands. ned★★★☆☆
Home win probability decreased by 5.98 points (58.11% to 52.13%) - probability distribution shifted.
08-05 22:58
🟢Udeodds ned★★★★★
Away win odds dropped 4.91 to 4.07 (-17.1%) - market backing away.
08-05 22:58
🔴Hjemmeodds op★★★★☆
Home win odds rose 1.58 to 1.78 (+12.7%) - market cautious on home.
08-05 22:58
🔴Handicap ned★☆☆☆☆
Handicap 0.5/1 to 0.5, -1 steps (0.25 goals) - shifted toward away side.
08-05 19:33
🟢Udeodds ned★★☆☆☆
Away win odds dropped 4.91 to 4.72 (-3.9%) - market backing away.
08-05 19:33
🔴Hjemmeodds op★★☆☆☆
Home win odds rose 1.58 to 1.63 (+3.2%) - market cautious on home.
08-05 13:07
🟢Udeodds ned★★☆☆☆
Away win odds dropped 4.91 to 4.76 (-3.0%) - market backing away.

Oversigt

Alle moduler
08-04 20:53
ÅbningsregistreringÅbning
08-05 22:58
Handicap Linje nedHandicap
08-05 22:58
Europa Hjemmeodds opEuropa
08-05 22:58
SandsynlighedsændringHjemmesandsynl. nedSandsynlighed

Oversigtsstatistik

1
Handicapændringer
0
Over/Under-ændringer
1
Oddsændringer
1
Sandsynlighedsændringer
5
Samlede registreringer
2dag
Overvågningsdage
★★★★★
Markedsaktivitet
Afsluttet
Overvågningsniveau
Afsluttet
Aktuel status · Begyndt
Ændring i markedsvarme
08-04
08-05