Helmond Sport vs NAC Breda Analyse af odds-bevægelse | Eerste Divisie | 168 Tips

Eerste Divisie 2026-10-17 02:00
Helmond SportHelmond Sport
VS
NAC BredaNAC Breda
Åbningsregistreringstid Seneste opdatering 2026-10-16 18:10:02
Afsluttet Begyndt

Øjebliksbillede

Seneste øjebliksbillede
Handicap 1.01 +1 0.87
Over/Under 0.87 3 0.99
Europa 5.28 | 4.61 | 1.46
Sandsynlighed 17.4% | 19.9% | 62.8%

Signaloversigt

Markedstilstand: Markedet bevæger sig
Markedskonsensus
Dominerende marked
Kun Handicap viser i øjeblikket en retning mod hjemmehold. Beviser: +1.25 → +1
Markedsoverensstemmelse
Utilstrækkelig
Markedsdækning
Handicap · Over/Under · Europa
Markedsbeviser
1
Markedssignaler
Styrke ★☆☆☆☆ Der er ikke tilstrækkelig bevægelse på tværs af markederne til et retningsbestemt resumé. Live overvågning: Afsluttet Tid til afspark: Begyndt Seneste markedstilstand: 2026-10-16 18:10:02

💡 168 Tips Insight

PREMIUM
🔒
Premium Preview
In-depth market analysis & final prediction — coming soon.

Handicap

af
KommentarHandicappet rykkede et trin op i forhold til den tidligere observation.
Historik
10-14 09:420.78 +1.25 1.04Åbning
10-16 04:010.98 +1 0.84Linje op
10-16 18:101.01 +1 0.87Ingen ændring
0.780.911.0411018Home WaterAway Water+1
Tidslinje
10-14 09:42 Åbning
+1.25
10-16 04:01
+1
10-16 18:10 Seneste
+1
18
Antal registreringer
1
Antal ændringer
1
Antal stigninger
0
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Over/Under

af
KommentarDer blev registreret en lille nedadgående ændring i linjen for samlede mål.
Historik
10-14 09:420.81 3/3.5 0.99Åbning
10-16 18:100.87 3 0.99Linje ned
0.810.921.0211018OverUnder3
Tidslinje
10-14 09:42 Åbning
3/3.5(0.81 / 0.99)
10-16 18:10
3(0.87 / 0.99)
10-16 18:10 Seneste
3(0.87 / 0.99)
18
Antal registreringer
1
Antal ændringer
0
Antal stigninger
1
Antal fald
Størrelse
★★★★★

Europa

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig 1X2-odds bevægelse.
Historik
10-14 09:425.23 / 4.50 / 1.46Åbning
10-16 18:105.28 / 4.61 / 1.46Hjemmeodds op
1.463.375.2811018HomeDrawAway
Tidslinje
10-14 09:42 Åbning
5.23 / 4.50 / 1.46
10-16 18:10
5.28 / 4.61 / 1.46
10-16 18:10 Seneste
5.28 / 4.61 / 1.46
18
Antal registreringer
1
Antal ændringer
1
Hjemmeoddsændring
0
Gæsteoddsændring
Størrelse
★★★★★

Sandsynlighed

af
KommentarDer er endnu ikke registreret nogen væsentlig bevægelse i vinder-sandsynligheden.
Historik
10-14 09:4217.4% / 20.2% / 62.4%Åbning
10-16 18:1017.4% / 19.9% / 62.8%Ingen ændring
17.440.162.811018Home%Draw%Away%
Tidslinje
10-14 09:42 Åbning
17.41%
10-16 18:10 Seneste
17.36%
18
Antal registreringer
0
Antal ændringer
-0.05%
Kumulativ hjemmesandsynlighed
±1.29%
Maks. enkeltbevægelse
Størrelse
Ingen ændring

Begivenheder

begivenhed
10-16 16:28
🟢Hjemmeodds ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 5.23 to 4.91 (-6.1%) - away side attracting more attention.
10-16 16:28
🔴Udeodds op★★☆☆☆
Away win odds rose from 1.46 to 1.51 (+3.4%) - market confidence in away side easing.
10-16 16:28
🟢Handicap op★☆☆☆☆
Handicap moved from -1/-1.5 to -1, up 1 steps (0.25 goals) from opening - handicap shifted toward home side.
10-16 13:56
🟢Hjemmeodds ned★★★☆☆
Away win odds dropped from 5.23 to 4.94 (-5.5%) - away side attracting more attention.
10-16 12:12
🟢Hjemmeodds ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 5.23 to 4.97 (-5.0%) - away side attracting more attention.
10-16 09:28
🟢Hjemmeodds ned★★☆☆☆
Away win odds dropped from 5.23 to 5.0 (-4.4%) - away side attracting more attention.

Oversigt

Alle moduler
10-14 09:42
ÅbningsregistreringÅbning
10-16 04:01
Handicap Linje opHandicap
10-16 18:10
Over/Under Linje nedOver/Under
10-16 18:10
Europa Hjemmeodds opEuropa

Oversigtsstatistik

1
Handicapændringer
1
Over/Under-ændringer
1
Oddsændringer
0
Sandsynlighedsændringer
18
Samlede registreringer
3dag
Overvågningsdage
★★★★★
Markedsaktivitet
Afsluttet
Overvågningsniveau
Afsluttet
Aktuel status · Begyndt
Ændring i markedsvarme
10-14
10-15
10-16